15 najbardziej kreatywnych pomysłów na świętowanie rocznicy ślubu

Wspólny rok to świetny czas na podsumowanie pewnych wyników nowej, już istniejącej rodziny. I oczywiście świetna okazja do zorganizowania wakacji. Ale format wakacji należy do Ciebie. Od uczty dla całego świata po samotny romantyczny spacer pod księżycem. Istnieje wiele możliwości świętowania. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, który format jest dla Ciebie bardziej akceptowalny, i zorganizować zgodnie z nim uroczystość rodzinną.

Opcja 1. Och, czas, znowu tak!

Jak świętować rocznicę ślubu? 15 kreatywnych pomysłów

Z pewnością twoje podejście do ślubu zmieniło się w ciągu ostatniego roku. Być może przeglądając zdjęcia ze ślubów przyjaciół i znajomych, zdałeś sobie sprawę, że chciałeś innej sukienki lub innego formatu dla siebie lub innego miejsca na świętowanie, ale twój ślub już był i nic w nim nie można zmienić, wydaje się … Ale skoro zbliża się rocznica, to możesz wszystko powtórzyć. Kup sobie nowe suknie ślubne, zbierz przyjaciół, idź do udekorowanego weselem wiejskiego domu. Dlaczego nie!

Cóż, jeśli jesteś zadowolony z formatu swojego ślubu, możesz powtórzyć wszystko tak samo, jak rok temu.

Opcja 2. Lovestory of a life

Co myślisz o sesji zdjęciowej w stylu lovestory? Kto nie lubi pięknych zdjęć, zwłaszcza tych, na których sam jesteś schwytany. A rocznica ślubu to świetna okazja do zorganizowania sesji zdjęciowej dla swojej ukochanej rodziny. Ponadto istnieje wiele odmian tego tematu. Wszystko zależy od wyobraźni i profesjonalizmu fotografa oraz oczywiście od własnych życzeń i upodobań.

Opcja 3. Kolacja.

 

Jeśli masz ochotę spędzić wakacje z przyjaciółmi i rodziną, możesz urządzić małe przyjęcie. Możesz tematycznie udekorować swoje mieszkanie pięknym ślubnym blichtrem, świecami, lampionami. Podnieś swoją ulubioną muzykę, tańcz do upadku. I oczywiście uwiecznij to wszystko na zdjęciu. Możesz także utworzyć album ze zdjęciami swojego wspólnego życia i poprosić znajomych o pozostawienie w nim opinii o Twojej rodzinie.

Opcja 4. Pierwsza randka.

Jaka była twoja pierwsza prawdziwa randka? Dlaczego by tego nie powtórzyć. Zjedz obiad w swojej ulubionej kawiarni, do której Twój obecny mąż zaprosił Cię po raz pierwszy. Spaceruj po parku, pamiętając, jak zaczął się twój związek.

Opcja 5. Rodzina jest ekstremalna.

 

Niewątpliwie wychodząc za mąż, podejmowałeś pewne ryzyko, bo kto wie, jak to wszystko się potoczy po tym, jak zostaniesz jedną rodziną. Ale teraz jesteście razem od roku i lot przebiega dobrze. Dlaczego więc nie zaryzykować i niezwykle uczcić tę datę. Po wykonaniu pierwszego wspólnego skoku spadochronowego na spływ kajakowy. Nie ma ograniczeń co do wyobraźni.

Opcja 6. Piknik na łonie natury

 

Jeśli nie możesz właściwie świętować daty, a przeszkadzają ci interesy, praca i nagromadzone prace domowe, to jest to dobry powód, aby zorganizować przynajmniej małe wakacje, wyjechać za miasto i zjeść uroczysty obiad. Nie zajmie to dużo czasu, ale odpoczniesz, zaczerpniesz świeżego powietrza i wrócisz do pracy z nową energią.

Opcja 7. Marzenia się spełniają

Z pewnością masz wspólne marzenie, którego nie miałeś jeszcze czasu na spełnienie. Dlaczego więc nie zrobić tego na rocznicę ślubu? Będzie to bardzo niecodzienny sposób świętowania wakacji i da Wam możliwość zrobienia wspólnie miejsca na nowy sen.

Opcja 8. Minął rok. Czas na zmianę scenerii.

Nie oznacza to oczywiście, że rocznicę ślubu należy obchodzić remontem mieszkania lub przeprowadzką, chociaż jeśli mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu, to dlaczego nie zmienić otoczenia, to aktualizuje. Ale jeśli przez cały rok nie udało ci się wyjść na wycieczkę, to dlaczego nie czas na taką wycieczkę zbiegać się z rocznicą. Można nawet po prostu wybrać się na weekend do sąsiedniego miasta, poznać jego zabytki, pospacerować, zjeść lody w parku.

Wariant 9. Mamy taką tradycję …

 

A może po prostu potrzebujesz trochę odpoczynku? I idź do spa na wspólne zabiegi relaksacyjne. A jeśli wolisz łaźnię lub saunę, to jak się razem parować i jak zrobić taką tradycję w słynnym filmie, idźcie razem do łaźni w rocznicę ślubu.

Opcja 10. Ślub małżeński

Oczywiście od roku jesteście małżeństwem, w tym czasie mogliście się lepiej poznać. I oczywiście masz pewne życzenia dotyczące tego, jak chciałbyś zmienić własną rodzinę, czego jeszcze nie udało ci się zrobić. Dlaczego więc nie napisać sobie przysięgi i obiecać sobie nawzajem, co bardzo chcielibyście robić, dawać, co chcielibyście sobie nawzajem zadowolić, nawet przy odrobinie głupoty, relacje też składają się z drobiazgów. Są niewidoczne, ale mają duży wpływ na ogólne tło twojego związku.

Opcja 11. W mgnieniu oka!

 

Jak się czujesz, jadąc razem samochodem po mieście nocą? Ponadto możesz wypożyczyć samochód w zależności od własnych preferencji. Może lubisz zabytkowe samochody lub od dawna chciałeś jeździć limuzyną, a może chcesz jeździć kabrioletem, dlaczego nie zrobić tego na własną rocznicę?

Opcja 12. Jazda konna

Świetna opcja zorganizowania małej przejażdżki konnej po malowniczej okolicy z okazji jubileuszu. Można to połączyć z kolejnym piknikiem na łonie natury lub uroczystą kolacją przy świecach nad brzegiem jeziora lub rzeki.

Opcja 13. Szczęśliwy bilet

 

Jeśli jesteś kompletnie zagubiony i oboje nie wiedzą, jak uczcić to święto, to dlaczego nie pójść na stację i wziąć dwa bilety na następny pociąg. Dzięki temu znajdziesz się w nieznanym miejscu nieoczekiwanie i prawdopodobnie znajdziesz przygodę na takiej wycieczce.

Opcja 14: tajemnicza randka.

Tutaj jedna z was powinna przejąć inicjatywę, a ponieważ mężczyźni zwykle mają problemy z zapamiętywaniem dat, można wszystko zorganizować dla płci pięknej. Wybierz miejsce, w którym chciałbyś umówić się na romantyczną randkę i wymyśl kilka zagadek, które pomogą Twojemu ukochanemu rozpoznać to miejsce. Układaj zagadki przez kilka dni, aby zachować intrygę i zainteresowanie.

Opcja 15. Razem na odległość

Tak się składa, że ​​tego dnia nie uczy się być razem, ale chce się świętować. Nie ma problemu. Możecie w tym dniu do siebie napisać sms-y z gratulacjami, a nawet toasty na herbatę czy kawę. To doda przyjemności do twojego dnia powszedniego.

Julia Wisniewski
Julia Wisniewski
Rate author