Chcę zadowolić mężczyznę. 13 sposobów, aby ktoś się w Tobie zakochał!

Chcę lubić mężczyznę

“Chcę zadowolić mężczyznę!” – być może taka myśl nawiedziła każdą kobietę. Ktoś chce wzbudzić współczucie u konkretnego dżentelmena, a ktoś chce przyciągnąć uwagę wszystkich facetów dookoła, aby później wybrać najbardziej godnego. Nie musisz się wstydzić zmieniać czegoś w swoim zachowaniu, aby zadowolić mężczyznę. Żyjemy w społeczeństwie, otaczają nas ludzie, których nawet nie zawsze zauważamy. W takim środowisku człowiek może przejść obok swojego losu, nawet na niego nie patrząc. Aby temu zapobiec, musisz być w stanie przyciągnąć uwagę ludzi i zadowolić ich. W tym artykule pokażemy, jak to zrobić.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jak się zachowywać, żeby zadowolić mężczyznę
 • Jakie techniki pomogą zakochać się w mężczyźnie
 • Jak komunikować się z mężczyzną w zależności od jego znaku zodiaku
 • Jak przyciągnąć uwagę mężczyzny, którego lubisz
 • Co zrobić, żeby zadowolić mężczyznę w łóżku

Jakie kobiety lubią mężczyźni

 

Powiedzmy, że postawiłeś sobie za cel zadowolenie mężczyzny. Najpierw ustalmy, które kobiety przeciwnej płci uważają za atrakcyjne i pożądane.

 1. Kobieta powinna siebie kochać, doceniać i szanować, a osoba, która nie szanuje swojej godności, nie może do tego zmuszać innych. Kiedy polubisz swoje odbicie w lustrze, z pewnością wzbudzisz współczucie u płci przeciwnej. Zdrowa miłość własna nie ma nic wspólnego z egoizmem i przejawia się w trosce o swój wygląd, dbanie o swoje uczucia, pragnienia i potrzeby.
 2. Mężczyzna zwróci uwagę na zdrową kobietę, bo podświadomie oceni ją jako przyszłą matkę swoich dzieci Zdrowy człowiek jest zawsze piękny, aktywny, wesoły, pełen witalności, pełen pomysłów i aspiracji. I wręcz przeciwnie, absolutnie nie chcę spotykać się z ospałymi, chorowitymi ludźmi. Istnieje podświadomy strach, że możesz stać się taki sam tępy i słaby. Dlatego nie zapomnij zadbać o swoje zdrowie. Odwiedzaj specjalistów w odpowiednim czasie, uprawiaj sport, dobrze się odżywiaj.
 3. Mężczyźni nie lubią głupich dziewczyn, nie chodzi o obszerną wiedzę encyklopedyczną czy stopnie naukowe. Wystarczy czytać książki, interesować się wydarzeniami na świecie i mieć na nie własny punkt widzenia, a nie kopiować ocen innych ludzi.Dziewczyna powinna umieć prowadzić rozmowę na różne tematy i umieć zachowywać się w społeczeństwie. Jeśli czujesz, że masz luki w tej dziedzinie, zawsze możesz czytać literaturę edukacyjną, chodzić na kursy, oglądać tutoriale wideo, zapisywać się na szkolenia. Spróbuj chodzić do kina, teatru, na wystawy, zdobądź ciekawe hobby. Wtedy nie tylko wysłuchasz dżentelmena i zadasz wyjaśniające pytania, ale także będziesz mógł opowiedzieć mu coś ciekawego.
 4. Mężczyzn przyciągają samowystarczalne kobiety, a osoba samowystarczalna nie jest zależna od innych ludzi przy podejmowaniu decyzji i osądach. Taka kobieta nie zrzuci ciężaru swoich problemów na pierwszą randkę, nie będzie narzekać, narzekać, prosić o radę, jak żyć. Pokaż lekkość i pewność swoich umiejętności. Pokaż swojemu mężczyźnie, że nie boisz się drobnych kłopotów i że możesz zadbać nie tylko o siebie, ale także o niego. Unikaj krytyki i negatywnych wypowiedzi na temat beau, nawet jeśli naprawdę czegoś nie lubisz. W końcu, jeśli chcesz, aby Twoje zainteresowania i hobby były szanowane, zapłać w zamian. Nie wdawaj się w kłótnie, lepiej jest pozostać przy swoich opiniach.

Ciekawy film o tym, jakie kobiety naprawdę lubią mężczyźni:

 

Jak zadowolić mężczyznę na randce

Jeśli chcesz zadowolić mężczyznę, nie odkładaj tego na później. Zabierz się do pracy na pierwszej randce, w przeciwnym razie może nie być drugiej. Na początek uspokój się i połącz się. Weź kilka głębokich wdechów i wydechów. Nie pokazuj swojemu dżentelmenowi, jak bardzo jesteś podekscytowany i jaką wagę przywiązujesz do spotkania z nim.

Jeśli rozmowa zostanie przerwana i zapadnie cisza, nie ma potrzeby gorączkowego poszukiwania nowego tematu rozmowy. Spójrz mężczyźnie w oczy i uśmiechnij się. Jeśli wygodnie jest być w ciszy z kimś, oznacza to, że naprawdę masz coś wspólnego.

Mężczyźni wolą zachować inicjatywę w swoich rękach i jako pierwsi zrobić krok na spotkanie z kobietą. Nie oznacza to jednak, że kobieta ma zakaz aktywności. Jeśli poczujesz na sobie spojrzenie dżentelmena, uśmiechnij się do niego. Możesz też podejść i zapytać, dlaczego tak na ciebie patrzy. Właściwie pytanie może być dowolne. Najważniejsze to znaleźć pretekst do nawiązania komunikacji.

Kiedy Twój związek wszedł na nowy etap, bądź aktywny, pokaż swoje emocje, nie wahaj się pokazać, jak dobrze się czujesz. W końcu, jeśli chcesz zadowolić mężczyznę w łóżku, musisz najpierw dać mu do zrozumienia, że ​​jest niezrównanym kochankiem, który może doprowadzić cię do najwyższego punktu przyjemności.

Kolejną potężną bronią w zdobyciu kawalera jest gotowanie. Naucz się smacznie gotować. Dania nie muszą być skomplikowane, nikt nie zmusza do nadziewania szczupaka. Możesz wybrać proste opcje, ale musisz je doskonale ugotować. W końcu nie każdemu udaje się nawet pysznie smażyć ziemniaki.

 

Faceci ponownie doceniają sprzątanie dziewczyny, mając na uwadze dalsze wspólne życie. Dlatego zawsze sprzątaj dom, gdy przyjdzie mężczyzna, czystość i porządek. Jeśli randka odbywa się na jego terenie i widzisz górę niemytych naczyń, zasugeruj, żeby facet ją umył. Tylko jeśli się zgodzisz, bierz się do pracy. W końcu wielu osobom nie podoba się, gdy osoby postronne ingerują w codzienne sprawy.

Staraj się wyglądać atrakcyjnie o każdej porze dnia. Kup ładną koszulę, zrezygnuj z tłustych i silnie pachnących kremów na noc, utrzymuj pościel w czystości. W ciągu dnia nie odmawiaj sobie przyjemności pięknego ubierania się, układania włosów i nakładania lekkiego makijażu. I oczywiście nie zapomnij o głównej broni kobiety – bieliźnie. Nie bój się wydawać na niego pieniędzy, wszystkie inwestycje zwrócą się, gdy godny człowiek stanie się Twój.

Bądź w pełni uzbrojony dwadzieścia cztery godziny na dobę. Warto chociaż raz odpocząć, wychodząc z domu nieuczesany, bez makijażu iw starym dresie, a na szczęście się pojawi.

10 skutecznych sposobów na zakochanie się w każdym mężczyźnie

  1. Na przykład chcesz zadowolić mężczyznę młodszego od siebie. W takim przypadku pamiętaj, że wszyscy młodzi ludzie w głębi serca pozostają małymi dziećmi, które potrzebują miłości matki. Pyszne jedzenie, delikatność i troska stworzą atmosferę, której facet po prostu nie może odmówić. Będzie w stanie wybaczyć Ci pewne niedoskonałości, jeśli stworzysz dla niego absolutną strefę komfortu w ważnych sprawach.
  2. Mężczyźni to narcystyczne istoty, a kobieta może wykorzystać tę cechę na swoją korzyść. Jeśli dama chce, aby wybrana była łatwa do opanowania, musisz powiedzieć mu jak najwięcej komplementów, pochwał, być szczerze dumnym z osiągnięć i nie oszczędzać na miłych słowach.
  3. Mężczyźni kochają oczami. Dla nich ważny jest wygląd, pielęgnacja i styl. Musisz śledzić swój wizerunek: uzupełnij go odpowiednimi detalami garderoby, popracuj nad włosami i makijażem, koniecznie idź na siłownię. Nie zapominaj o swoim wewnętrznym wdzięku: uśmiechaj się więcej, nie bądź niegrzeczny i nie bierz udziału w kłótniach.

 

  1. Nic dziwnego, że mówią, że zakazany owoc jest słodki. Zostań niepokonanym szczytem dla swojego wybranego. Okazuj mu niewielkie zainteresowanie, ale w żadnym wypadku nie powiesić się na szyi. Wtedy mężczyzna zrozumie, że musisz zostać pokonany i zacznie działać. Zachęcaj go do aktywności, ale nie poddawaj się od razu. Trudno określić linię, do której trzeba pozostać nie do zdobycia. Najprawdopodobniej twoje serce i okoliczności podpowiedzą ci, kiedy poddać się atakowi swojego dżentelmena i poddać obronę.
  2. Mężczyzn przyciąga tajemnica i tajemnica. Nie ujawniaj wszystkich kart naraz, zadbaj o swoją przestrzeń osobistą. Wpuść swojego kochanka do niego dopiero wtedy, gdy będziesz pewny jego uczuć.
  3. Z jednej strony mężczyźni oczekują od ukochanej macierzyńskiej troski i uczucia, z drugiej zaś starają się chronić i zachowywać bratnią duszę. Wykorzystaj te cechy męskiej psychologii do własnych celów. Oczywiście nie powinieneś okazywać celowej naiwności, zwłaszcza jeśli nie jesteś już młodą damą, będzie to wyglądać zbyt pretensjonalnie. Ale dżentelmen powinien poczuć twoją słabość, ona obudzi w nim męską zasadę i chęć ochrony.
  4. Chcesz zadowolić mężczyznę? Wspieraj wybranego we wszystkich przedsięwzięciach, zostań jego powiernikiem, któremu możesz narzekać na niedoskonałość świata. W końcu mężczyźni, podobnie jak małe dzieci, uwielbiają współczuć w trudnych czasach.
  5. Przedstawiciele obu płci dzielą się na dwa typy: silni chcą kochać, słabi chcą być kochani. Z reguły w parze jedna osoba kocha, druga pozwala się kochać. Jeśli jesteś silną kobietą, twoja druga połowa będzie słabym mężczyzną, tak działa świat. Dwie osoby o silnej woli nie będą w stanie stworzyć związku, ponieważ będą zaangażowane w ciągnięcie koca na swoją stronę.
  6. W głębi serca mężczyźni pozostają dziećmi, które kochają różne gry. Nie ograniczaj wybranego w jego hobby, ale wręcz przeciwnie, staraj się w nich uczestniczyć. Jeśli nie przepadasz za grami komputerowymi, nie przeszkadzaj partnerowi w czerpaniu radości z hobby. Z pewnością doceni szacunek dla swoich zainteresowań.

 

 1. Front miłosny jawi się mężczyźnie jako pełnoprawna bitwa, z której chce wyjść zwycięsko. Zostań godnym trofeum w tej bitwie. Najpierw walcz, a następnie w odpowiednim momencie zadeklaruj całkowite poddanie się. Wybrany zawsze będzie pamiętał, jak długo cię szukał. Z biegiem lat ta historia zamieni się w bajkę, którą opowiedzą Twoim wnukom przed snem.

Polecane artykuły na ten temat:

Jak zrozumieć, że mężczyzna cię lubi

 1. Skraca dystans W literaturze psychologicznej znajdziesz informację, że dystans między ludźmi zależy od tego, w jakim środowisku się znajdują. Na przykład w kontaktach towarzyskich i biznesowych odległość od jednej osoby do drugiej powinna wynosić 1-3 metry. Kiedy jesteś obok znajomego, odległość zmniejsza się do 0,6-1 metra. Dalej – strefa intymna, do której wpuszczane są tylko bardzo bliskie osoby. Jeśli zauważysz, że twój chłopak próbuje zmniejszyć dystans między tobą, możesz zinterpretować to zachowanie jako sygnał, że jest współczujący i chce przejść na nowy etap związku. Język ciała może również mówić o intencjach mężczyzny. Jeśli podczas rozmowy często pochyla się w twoim kierunku, to naprawdę cię lubi.
 2. Jego mowa zmienia się Większość ludzi nie wie, jak całkowicie kontrolować swoje ciało, głos, mimikę. Dlatego jeśli młody człowiek próbuje ukryć przed tobą swoje zainteresowanie, coś nieuchronnie zdradzi jego prawdziwe uczucia, na przykład mowę. Usłyszysz w niej zdenerwowanie, jej głos może lekko drżeć lub stać się ochrypły. Mężczyzna może gadać bez przerwy lub odwrotnie, mówić powoli, aby wydawać się spokojniejszy. Facet nagle zacznie używać pasożytniczych słów, chociaż wcześniej ich od niego nie słyszałeś. Wszelkie zmiany w mowie wskazują, że mężczyzna nie jest ci obojętny. Dlatego uważnie słuchaj swojego dżentelmena i porównaj z tym, jak komunikuje się z innymi ludźmi, aby nie pomylić się w swoich wnioskach.
 3. Próbuje cię rozśmieszyć
  Jeśli chcesz zadowolić mężczyznę, śmiej się z jego żartów. Kiedy dżentelmen próbuje cię rozśmieszyć, doceń jego wysiłki i odwzajemnij uśmiech. W końcu jego zachowanie sugeruje, że ma dla ciebie szczere współczucie. Poczucie humoru to bardzo cenna cecha. Osoba, która ją posiada, zawsze będzie w stanie rozładować atmosferę dobrym żartem i nigdy nie pozwoli swojej ukochanej kobiecie się nudzić. Pamiętaj, śmiech poprawia samopoczucie i nastrój. Ponadto mężczyzna z poczuciem humoru będzie mógł docenić Twoje dowcipy i śmiać się z nich.
 4. Język migowy mówi za niego Spójrz na zachowanie dżentelmena. Czy zauważyłeś, że w twojej obecności prostuje plecy i wciąga brzuch? A może zaczyna się denerwować, kręci ołówkiem w dłoniach, nieustannie dotyka włosów lub czubka nosa? Czy może bawi się przed lustrem, prostuje ubranie, ocenia swoje odbicie? To wszystko wyraźne oznaki, że młody człowiek naprawdę cię lubi.
 5. Rozmowa dotyka bardzo osobistych tematów. Oczywiście nie będzie rewelacji na temat „szkieletów w szafie”. Mężczyzna może dzielić się z tobą głęboko intymnymi rzeczami tylko wtedy, gdy stajesz się rodziną i przyjaciółmi. I nawet wtedy nie jest to faktem, ponieważ każdy ma prawo nie ujawniać swoich tajemnic. Ale jeśli młody człowiek darzy cię sympatią, spróbuje nawiązać z tobą emocjonalną więź i za to zapamięta na przykład zabawną przygodę z dzieciństwa. Lub podziel się historiami o jego rodzinie. W każdym razie będą to miłe, sentymentalne historie bliskie jego sercu, za pomocą których spróbuje nawiązać z Tobą kontakt i wyrobić sobie pozytywną opinię o sobie.
 6. Zmniejsza się barwa głosu Kiedy młody mężczyzna chce zadowolić kobietę i stara się wyglądać bardziej męsko i pewnie, obniża się barwa jego głosu. Odbywa się to intuicyjnie, mężczyzna może nawet nie zauważyć, że zaczął mówić w inny sposób. Jednak niektórzy faceci celowo dodają aksamitne nuty do swoich głosów, aby brzmiały bardziej seksownie i uwodzicielsko. Jeśli zauważysz zmianę w mowie dżentelmena, nie wątp, że go lubi i oczekuje od ciebie zachęty, aby kontynuować.
 7. Próbuje cię dotknąć
  Wielu mężczyzn, zwłaszcza jeśli mają nadzieję na seks z kobietą w najbliższej przyszłości, próbuje natychmiast nawiązać kontakt dotykowy. Aby to zrobić, często dotykają kobiety za rękę, lekko przytulają, klepią ją po plecach, prostują zabłąkany kosmyk włosów, usuwają wyimaginowany lub prawdziwy pył z jej ubrania. Oczywiście są ludzie kinestetyczni, którzy postrzegają otaczający ich świat poprzez doznania dotykowe. Jednak nadal nie naruszają osobistej przestrzeni innej osoby. Dlatego jeśli zauważysz, że facet próbuje użyć jakiejkolwiek wymówki, aby cię dotknąć, możesz być pewien, że interesuje się twoją osobą. Jeśli już na pierwszej randce chcesz zadowolić mężczyznę i pocałować i zastanowić się, jak to zrobić, zwróć uwagę, czy dżentelmen cię dotyka. Jeśli tak, możesz liczyć na sukces:

W każdym razie zawsze zwracaj uwagę na zachowanie partnera. Dowiesz się lepiej niż słowa, jeśli jesteś na właściwej ścieżce, jeśli próbujesz zasłużyć na jego przychylność, czy robisz coś źle i musisz pilnie dostosować swoje działania.

Ładnie się opiekuje i zwraca uwagę. Więc on kocha?

To prawda, to takie miłe, takie fajne. Robi różne rzeczy. Mówią, że człowiek powinien być oceniany na podstawie jego działań. Tylko czyny pokazują powagę mężczyzny. I robi różne rzeczy, daje kwiaty, jeździ do domu, rozdaje drobne upominki, zabiera do restauracji. Życzy dzień dobry, dzień dobry, smacznego, dobrej nocy, jak spałeś. Jest nawet gotowy do komunikowania się przez Watsap przez kilka godzin w nocy. I myślisz, mój Boże, zwraca uwagę, pięknie się opiekuje. W rzeczywistości obserwuję, że większość dziewcząt w przestrzeni poradzieckiej jest bardzo łatwa do zdobycia w ten sposób. Bardzo łatwo jest zbudować zaufanie, łatwo jest stworzyć iluzję.

Ale wymyślmy to. Na jaką moją jakość wskazuje fakt, że mogę o nie dbać i uważać? O jednej z moich zalet, że na etapie, gdy interesuję się kobietą, bardzo się staram i uważam. Nie gwarantuje to, że również będę się Tobą opiekować w związku, że po dwóch latach mojego życia też będę Tobie poświęcał tyle uwagi. To dokładnie mówi, że chociaż interesuję się kobietą, robię to. Pomyśl o czymś takim, troskliwym i troskliwym człowieku. To są dwa różne terminy, ale z jakiegoś powodu wydaje ci się, że jeśli to zrobi, to znaczy.

Może chcesz powiedzieć, ale jak wtedy ustalić, że człowiek jest godny? Więc nie ma potrzeby w ogóle o to zabiegać, a jeśli on jest zaloty, to jest zdecydowanie niegodny? A może to naprawdę źle? Nie, oznacza to dokładnie jedno: jeśli pięknie się opiekuję, to pięknie. I tak, powinieneś być zadowolony, jeśli to cię uszczęśliwia. Jeśli ci się podoba, musisz podziękować. Ale nie myśleć, nie nadymać tego, czego nie ma.

Jeśli pięknie się opiekuję i zwracam na to uwagę, to oznacza to absolutnie. Jeśli słynnie walczę w alei, chroniąc cię przed dwoma złoczyńcami, czy to oznacza, że ​​jestem odważny? Może. Ale na całym świecie mówi, że dobrze walczę. I że jestem fizycznie gotowy, aby cię chronić. Ale to nie znaczy, że jestem odważny w życiu, że jestem odważny w życiu, że jestem odważny w swoich celach, że jestem odważny w posuwaniu się naprzód. Z pewnością znasz mężczyzn silnych fizycznie, jest brutalny, ma szerokie ramiona, silne ramiona, jest mistrzem sportu w jakiejś sztuce walki, ale w życiu jest pasywny, nie może awansować w karierze, boi się założyć biznes. Nie ma potrzeby zastanawiania się, co nie jest. Jeśli dobrze walczę, to znaczy, że dobrze walczę.

Umiejętność opiekowania się i zwracania uwagi – to nie gwarantuje, że mężczyzna jest poważny i nie gwarantuje, że jest godny. Nawiasem mówiąc, z moich obserwacji wynika, że ​​najlepszymi opiekunami są żonaci mężczyźni. To najbardziej profesjonalni opiekunowie.

Jak przyciągnąć uwagę mężczyzny, którego lubisz

Każdego z nas ogarnia miłość. Czasami robimy ogromne wysiłki, aby zadowolić obiekt naszej miłości, a potem odpoczywamy. I to jest główny haczyk. Przypuśćmy, że od dawna szukasz mężczyzny, którego lubisz. W drodze do celu poświęciłeś swoje zainteresowania, ograniczyłeś się, wydałeś pieniądze na nową garderobę i salony kosmetyczne. A teraz długo oczekiwane zwycięstwo! Zdobyłeś serce młodego mężczyzny, a sprawy już idą w kierunku ślubu. Ale nagle nagle ogłasza, że ​​chce odejść. Jesteś w szoku, nie rozumiesz, co się dzieje. Więc co się stało? Być może twój partner stracił zainteresowanie tobą lub zdał sobie sprawę, że jego uczucia nie są tak silne, jak by tego chciał.

Powodów rozstania może być wiele. Ale musimy pamiętać, że mężczyźni to przede wszystkim myśliwi i zdobywcy. Jest to nieodłączne od natury i nie można go zmienić, ale mądra kobieta może wykorzystać tę cechę do własnych celów. Pomyśl o swoim związku z ukochaną osobą. Prawdopodobnie już zdecydowałeś, że masz go w kieszeni i zrelaksowany. Ale mężczyźni uwielbiają nowości w związkach. Lubią, gdy kobieta potrafi zaskoczyć nawet po latach małżeństwa. Jeśli ukochany zamienił się w nudne, mdłe mieszkanie w domu, młody człowiek może się do niej ochłodzić i zdecydować się rozstać. Jakich innych błędów należy unikać na froncie miłosnym, można znaleźć tutaj:

 

Kiedy znany jest główny powód, dla którego mężczyźni kończą związek z partnerem, kobieta musi o niej pamiętać i korygować swoje zachowanie w odpowiednim momencie. Można to zrobić w następujący sposób:

 • Okrutne gry

Wyobraź sobie siebie w roli ważnej osoby, która jest zawsze zajęta i nie ma dużo czasu na relacje z płcią przeciwną. Spróbuj dopasować się do tej roli. Znajdź zajęcia dla siebie, aby Twoje życie było naprawdę wypełnione zadaniami i spotkaniami.

Daj czas, który spędzasz z ukochaną. Możesz nawet zagrać z nim w grę: dziś jesteś miły i opiekuńczy, a jutro nagle znikasz. Po krótkim czasie przychodzisz z przeprosinami i wyjaśnieniem, że byłeś bardzo zajęty, więc nie mogłeś się spotkać.

 

Inna gra polega na kardynalnej zmianie nastroju. Jednego dnia jesteś delikatny i słodki, drugiego – zdecydowany i zimny. Młody człowiek będzie zdezorientowany wszechstronnością twojej postaci i zdecyduje, że na pewno nigdy się tobą nie znudzi.

Przygotuj się psychicznie na to, że gry psychologiczne będą wymagać od ciebie poważnych kosztów fizycznych i emocjonalnych. Czasami nie będzie to łatwe. Ale jeśli chcesz zadowolić mężczyznę nie przez kilka miesięcy, ale przez resztę życia, nie musisz współczuć sobie, ale zmobilizować wszystkie swoje siły i skierować je, aby osiągnąć swój cel.

 • Konkurencja

Poproś ukochaną osobę, aby pomogła Ci w czymś, na przykład w przenoszeniu mebli lub odbieraniu ze sklepu. Jeśli odmówi przysługi, nie przekonywaj ani nie narzucaj. Zgódź się, że jest bardzo zajęty i powiedz, że zapytasz kolegę lub kolegę ze studiów. Wtedy młody człowiek będzie wiedział, że ma konkurentów. To sprawi, że będzie zwracał na ciebie większą uwagę.

Nie powinieneś jednak posuwać się za daleko i dawać mężczyźnie powodu, by podejrzewał cię o podwójną grę, był zazdrosny i nieufny. Nie flirtuj ani nie flirtuj z innymi facetami. Wyjaśnij swojemu partnerowi, że naprawdę potrzebujesz męskiej pomocy, że są rzeczy, z którymi nie możesz sobie poradzić samodzielnie, ponieważ to banalne, że nie jesteś tak silny fizycznie.

 • Hobby i hobby

Mężczyzna nie jest powodem do rezygnacji z hobby i hobby. Nie zamykaj swojego życia wokół partnera. Bądź aktywny, interesuj się nową wiedzą i umiejętnościami. W końcu, jeśli spojrzysz na swojego partnera, zobaczysz, że nie zrezygnował ze swojego ulubionego wędkowania i wędrówek z przyjaciółmi na stadion dla twojego dobra.

Dlatego jeśli chcesz zadowolić mężczyznę, nie porzucaj swojego hobby, a wręcz przeciwnie, poszerz swój krąg hobby. Wtedy młody człowiek zobaczy, że jego ukochana jest osobą samowystarczalną i nie będzie się bał, że z czasem zaczniesz mu zabraniać robienia tego, co kocha.

 • Programowanie przyszłości

Nie oznacza to, że trzeba przekonywać pana, że ​​za pięć lat będziesz miał kredyt hipoteczny i dwoje dzieci. Najprawdopodobniej ucieknie przed taką perspektywą. W tym przypadku programowanie oznacza ustanowienie połączeń między wszystkimi aspektami życia człowieka a tobą. Musisz stać się częścią codziennego życia młodego człowieka i tworzyć wspólne tradycje i rytuały. Na przykład ustaw w zwyczaju odwiedzanie znajomych w każdy piątek i granie w gry planszowe. Albo gotujcie razem obiad w soboty. Lub spotkaj się z nim w biurze w środy, aby wieczorem posiedzieć w kawiarni.

Takie tradycje uczą Twojego partnera, że ​​zawsze będziesz częścią jego życia. Możesz również dać małe pamiątki, aby przypomnieć facetowi o tobie.

 

Jeśli dopiero się poznaliście i nadal nie znacie się dobrze, często mówcie młodemu mężczyźnie, co lubicie, na przykład, że lubicie rano cappuccino lub gorzką czekoladę, a nie mleko. Cavalier zapamięta Twoje preferencje, aby niekiedy mile zaskoczyć i zachwycić.

Jak zadowolić mężczyznę w łóżku

Mądra kobieta wie, że fizyczna przyjemność może związać jej partnera bardziej niż jakikolwiek inny sposób uwodzenia. W starożytności dziewczęta uczono, jak zadowolić silniejszy seks. Teraz ta tradycja należy już do przeszłości, ale jeśli chcesz zadowolić mężczyznę w łóżku, ale nie jesteś pewien swoich umiejętności, możesz poszukać lekcji wideo w Internecie lub zapisać się na specjalne kursy, które są rzadkie, ale można je znaleźć.
Aby dżentelmen, który ma doświadczenie w romansach, nie zapomniał o tobie po pierwszej nocy, zastanów się, jak możesz go zrelaksować i złagodzić nagromadzony stres. Zrobi się masaż, ciepła kąpiel z aromatycznymi olejkami, relaksująca muzyka, przyciemnione światła, miękkie ręczniki i świeża pościel.

Podczas masażu parterowego pamiętaj, że Twoim celem jest zadowolenie, a nie wyprostowanie kręgosłupa. Ruchy powinny być lekkie, płynne i kojące. Ciesz się procesem. Mężczyzna, widząc Twoje szczere zaangażowanie, sam poczuje podniecenie i pożądanie.

 

Z reguły partner oczekuje od pani aktywności tylko podczas gry wstępnej. Zadaniem kobiety jest dogłębne podniecenie swojego dżentelmena, a wtedy on zrobi wszystko sam. Mężczyzna, który uważa się za dobrego kochanka, z pewnością postara się, aby jego partnerka doświadczyła maksymalnej przyjemności.

Samoocena mężczyzny bardzo ucierpi, jeśli zda sobie sprawę, że dama nie doznała orgazmu podczas seksu z nim, a jedynie go naśladowała. Twoje kłamstwo bardzo zrani dżentelmena i nie będzie już chciał się komunikować. Aby temu zapobiec, nastaw się na intymność, korzystając z następujących zaleceń:

  • Utrzymuj seksowne ciało. Używaj peelingów i środków nawilżających, aby Twoja skóra była miękka i aksamitna. Depiluj i monitoruj stan okolic intymnych. Powinien być schludny i pachnący. Nie zapomnij o pedicure i manicure, wielu facetów uwielbia zadbane paznokcie.
  • Rozwijaj libido. Jeśli lubisz mężczyznę, spróbuj się podniecić. Możesz sobie wyobrazić, jak zaczyna Cię pieścić, pracując nad mięśniami intymnymi. Poczuj budzące się pragnienie. Cavalier z pewnością poczuje twój nastrój i będzie się tobą na poważnie zainteresował.
  • Nie ignoruj ​​seksu oralnego. Mężczyzna to doceni. Po prostu nie musisz ujawniać wszystkich swoich talentów podczas pierwszej wspólnej nocy. Zostaw asy w rękawie, bo przed Tobą wiele randek.

 

 • Twój partner powinien czuć twoje pragnienie. Kiedy kobieta jest podniecona, jej pochwa jest nawilżona. Podczas penetracji mężczyzna odczuwa naturalne nawilżenie. Dla niego to pewny znak, że czas przejść do działania. Jeśli cierpisz na suchość w okolicy intymnej lub nadmierne tworzenie się śluzu, musisz pilnie skonsultować się z lekarzem, ponieważ takie objawy mogą być objawami chorób.
 • Po seksie nie spiesz się, aby obrócić się na bok i zasnąć. Ciesz się chwilami całkowitej dewastacji i relaksu ze swoim partnerem. Połóż się obok siebie, bądź cicho lub odwrotnie, pamiętaj o przyjemnych chwilach intymności.

Jak zadowolić mężczyznę w zależności od jego znaku zodiaku

 • Baran

Jeśli chcesz zadowolić Barana, będziesz musiał spróbować stać się idealną damą: skromną, inteligentną, piękną, która umie się zaprezentować. Co więcej, wszystkie twoje zasługi muszą być pokazane już na etapie znajomości, ponieważ Baran kieruje się pierwszym wrażeniem.

Warto zaintrygować pana czymś, jakimś niestandardowym działaniem lub nie banalną rozmową. Baran nie osądzi, jeśli wyznasz mu swoją miłość na pierwszej randce lub przeczytasz obsceniczny werset. W seksie mężczyźni tego znaku wolą dominować.

 

 • Byk

Ten znak zodiaku nie lubi obsesyjnych ludzi i ograniczeń ich wolności osobistej. Chcesz zadowolić człowieka Taurusa? Więc bądź cierpliwy. Młodemu człowiekowi zajmie trochę czasu, aby przyjrzeć się bliżej i przyzwyczaić się do Ciebie. Wybraniec Byka powinien być ekonomiczny, poważny, kobiecy. Spodnie, dżinsy i inne brutalne ubrania nie są mile widziane w damskiej garderobie.

Kobieta powinna dobrze gotować i wykonywać prace domowe. Byk sympatyzuje z tymi paniami, które chcą mieć silną rodzinę, wiele dzieci i szanować starsze pokolenie.

 • Bliźniak

Bliźnięta są wymagające od siebie i od innych ludzi. Zależy im na tym, aby dama była wierną towarzyszką, podzielała zainteresowania, wspierała, była mądra i dążyła do nowych doświadczeń i odkryć. Dlatego jeśli chcesz zadowolić mężczyznę Gemini, zaproponuj zorganizowanie pierwszej randki w muzeum lub na wystawie. Nie można być zazdrosnym o Bliźnięta, będą postrzegać taką postawę jako osobistą zniewagę. A próba kontrolowania doprowadzi do natychmiastowego oddzielenia.

Życie seksualne Gemini jest stabilne, wolne od niespodzianek i podlega pewnemu systemowi, który nigdy się nie zmienia.

 • Rak

Chcesz zadowolić mężczyznę z rakiem? Przygotuj się, aby zostać dla niego drugą mamą. Rak kocha ciepło i troskę. Jego wybranka będzie silną kobietą, która potrafi zainspirować mężczyznę do nowych osiągnięć, skierować go we właściwym kierunku, wesprzeć w trudnej sytuacji, wysłuchać skarg, pocieszyć i rozweselić.

Raki uwielbiają seks. Nie przeszkadza im eksperymentowanie, cenią w partnerze chęć spróbowania czegoś nowego i nieoczekiwanego.

 

 • Lew

Podbicie Lwa nie jest trudne. Musisz go tylko często komplementować, chwalić, podziwiać i w żadnym wypadku go nie krytykować.

Ten znak zodiaku szuka dla siebie specjalnego towarzysza, więc jeśli chcesz zadowolić człowieka z Lwa, przygotuj się, aby zademonstrować swoją wyjątkowość i jasną osobowość. Nie możesz wzbudzić zazdrości Leo, to może zniszczyć związek. Powinien być jedynym mężczyzną w życiu swojego wybranego.

 • Panna

Jeśli chcesz zadowolić mężczyznę z Panny, zostań dla niego przede wszystkim dobrym przyjacielem, a potem kochankiem. Mężczyźni tego znaku są przewidywalni i nie są romantyczni. Wybierają skromne, powściągliwe, inteligentne, odpowiedzialne, racjonalne i ładne dziewczyny o podobnym temperamencie. Panny są bierne w łóżku i mogą spędzać miesiące bez seksu.

 • Libra

W poszukiwaniu drugiej połowy Libra może jednocześnie umawiać się z dwiema lub trzema dziewczynami. Wahają się długo, nie śmiejąc się dokonać ostatecznego wyboru. Jeśli chcesz zadowolić mężczyznę Wagi, przygotuj się na początek, aby podzielić się nim z innymi kobietami.

Wybranka Wagi będzie wesołą, inteligentną i sympatyczną dziewczyną, która wie, jak wspierać w trudnych chwilach i wykazywać inicjatywę.

 • Skorpion

Ten znak jest bardzo zazdrosny. Chcąc zadowolić człowieka ze Skorpiona, od razu wykluczyłeś możliwość komunikowania się z innymi dżentelmenami. Scorpio brzydzi się rywalizacją. Jego dama powinna należeć tylko do niego, a jednocześnie być piękna, skuteczna, inteligentna i silna. Co więcej, te cechy są mile widziane nie tylko w życiu codziennym, ale także w życiu seksualnym.

 • Strzelec

Strzelec to osoba na wakacjach. Jest bardzo towarzyski, bystry, wesoły, hałaśliwy i szuka tego samego towarzysza. Dlatego jeśli chcesz zadowolić strzelca, będziesz musiał zakochać się w imprezach, podróżach i sportach ekstremalnych.

 

Ten znak zodiaku kocha oczami. Ważny jest dla niego atrakcyjny wygląd damy. Kobieta powinna dbać o siebie i zawsze świetnie wyglądać. Ale Strzelec uważa skandale, napady złości i pojedynki za niedopuszczalne dla ich życia.

 • Koziorożec

Przedstawiciel tego znaku długo przyjrzy się dziewczynie, którą lubi z powodu jego naturalnego niezdecydowania. Potrzebuje czasu na przemyślenie sytuacji. Jeśli chcesz zadowolić człowieka Koziorożca, musisz go doskonale zrozumieć, uczestniczyć we wszystkich jego sprawach, wspierać i wczuwać się.

Ten znak jest pasjonatem swojej kariery. Możesz uwieść Koziorożca kulinarnymi arcydziełami, ale nie romansem, na który jest całkowicie odporny.

 • Wodnik

Faceci tego znaku wybierają inteligentne, zadbane, dobrze wychowane i wykształcone dziewczyny. Chcesz zadowolić człowieka Wodnika? Następnie przygotuj się, aby dać mu pełną wolność. Wodnik nie toleruje ograniczeń i kocha łatwe relacje, bez skandali i udręki. W seksie jest wyzwolony i stara się dać swojemu partnerowi maksimum przyjemności.

 • Ryba

Jeśli chcesz zadowolić człowieka Ryb, przejmij inicjatywę w swoje ręce w pierwszych dniach spotkania. Towarzyszką tego znaku musi być silna kobieta, zdolna ponosić odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za swojego kochanka. Ryby należy bardzo chwalić, trochę krytykować i powstrzymywać się od gwałtownego wybuchu emocji.
Przedstawiciele tego znaku uwielbiają dobrze jeść. W seksie preferują spokój i pewną monotonię.

Julia Wisniewski
Julia Wisniewski
Rate author