Dlaczego mężczyzna się nie zakochał?

Tutaj mężczyzna i kobieta spotkali się i wydawali się lubić. Oznacza to, że wygląd dziewczyny całkowicie pasuje do mężczyzny, jest zainteresowany rozmową z nią itp.

Dlaczego mężczyzna chodził po buszu i nigdy się nie zakochał? Przyczyn może być wiele, ale w rzeczywistości wiele z nich można łatwo wyeliminować. Porozmawiajmy o najczęstszych.

Pierwszym powodem jest to, że dziewczyna nie udziela minimalnej informacji zwrotnej, kiedy po raz pierwszy spotyka mężczyznę .

Oznacza to, że dziewczyna patrzy na mężczyznę ostrożnie i myśli coś takiego: „Może mi to pasuje, ale może nie. Niech spróbuje sprawić, żebym się w nim zakochał, biegał, dawał prezenty itp., A potem może zacznę się dobrze bawić, śmiać i przytulać. “

Wydawałoby się, że ta strategia jest słuszna. W końcu po co marnować czas, energię itp. ze względu na człowieka, który jeszcze się nie pokazał. Niech upłynie okres próbny, a wtedy dziewczyna już spojrzy na jego zachowanie i może zacznie błyszczeć i bawić się w ten sam sposób.

Rzeczywiście, jest pewien procent mężczyzn, którzy potrafią rozweselić prawie każdą dziewczynę. Ale nie rozmawiajmy o tym.

Ogromna liczba mężczyzn zarabiających niezłe pieniądze, którzy w przyszłości będą doskonałymi mężami, kochającymi swoje dzieci, którzy nie zdradzają swoich żon, nie potrafią „zrobić” i pocieszyć kobiety, jeśli nie są pewni, że ją lubi. Jeśli nie widzą, że ich słowa robią na dziewczynie jakieś wrażenie. Jeśli dziewczyna nie śmieje się z jego słów, jeśli jest w złym nastroju podczas spotkania z nim itp.

Te dziewczyny, w których licznie zakochują się dobrzy i porządni mężczyźni, prawie zawsze dają mężczyźnie szansę udowodnienia, że ​​jest jej wart. Oznacza to, że nawet jeśli mężczyzna nie udowodnił, że był dobry i nie mógł zadowolić dziewczyny, to nadal takie dziewczyny dają mu pewien postęp.

Osobiście znam kilka dziewczyn, które mają fenomenalną zdolność przyciągania mężczyzn. Prawie zawsze dają człowiekowi postęp w postaci uważnego słuchania, śmiechu, uśmiechów, małego flirtowania, a czasem jest jakaś pomoc w zakresie informacji, porad itp.

(Mężczyzna w takiej sytuacji wciąż się o nią troszczy. Ale czasami milczy lub coś „nuci” i nie zawsze jest jasne, czy jest naprawdę nudny, czy też nie potrafi powiedzieć ani słowa z uroku i piękna kobiety)

A często zdarza się, że mężczyzna nigdy nie zaczyna nic robić. Jest naprawdę niegrzeczny, głupi, nie ceni kobiety itp. I pozornie stracony czas?

Jednak ta strategia dziewcząt i kobiet, które regularnie zakochują się w mężczyźnie, jak pokazuje praktyka, jest 10 razy bardziej skuteczna niż ostrożne siedzenie obok mężczyzny i czekanie, aż rozbudzi w kobiecie ogień miłości.

Drugi powód, dla którego mężczyzna często nie zakochuje się w tym, że kobiety „znoszą mózg” mężczyzn .

Pojęcie „usuwanie mózgu” u mężczyzn zwykle oznacza jedno. Mężczyzna jest wyjątkowo niekomfortowy z określoną dziewczyną. W zasadzie nie przeczę, że czasem mężczyzna potrzebuje ciężkiej jazdy po głowie, bo jest niegrzeczny, głupi czy coś innego. Ale zwykle jest to nadal wyjątek, a jeśli mówimy o rodzącej się miłości, to jeszcze bardziej.

Dlaczego komunikacja z dziewczyną może być niewygodna? (Mężczyźni często też są nudni, nudni, bardzo poprawni itp., Ale ten artykuł jest dla dziewcząt)

Pierwszym jest chęć bycia poprawnym i ciągłe kontrowersje, jakie z tego wynikają . (Nawet jeśli mężczyzna milczy, gdy dziewczyna zaczyna mówić prawdę i kłóci się z nią tylko w myślach)

Jeśli ciągle się z tobą kłócisz lub kłócisz się i ciągle przekonujesz mężczyzn i kobiety, że masz rację, najprawdopodobniej masz ten nudny i nudny nawyk.

Zawsze wiesz, jak lepiej dla mężczyzny działać z tobą, jak najlepiej postępować z przyjaciółmi, krewnymi.

Wiesz, jak on potrzebuje i jak się czuć. Itp.

I znowu, nie jest tak ważne, czy naprawdę masz wiedzę encyklopedyczną ze wszystkich dziedzin życia, czy nie. Najważniejsze jest to, że ciągle wspinasz się swoimi właściwymi rzeczami, gdy żaden z mężczyzn ich nie oczekuje ani nie prosi o to specjalnie od ciebie. Mężczyzna chce dobrego nastroju od spotkania z tobą.

Oczekuje, że JEGO opinia będzie dla Ciebie ważna i interesująca itp.

I rzadko ktoś chce poczuć się jak małe dziecko, które nieustannie otrzymuje porady, jak żyć i co robić, nawet jeśli przychodzą w formie wyrażania opinii, niepotrzebnych wyjaśnień informacji lub w postaci szukania błędów w nieistotnych szczegółach i przekonywaniu. co tu jest nie tak. Przeczytaj więcej o błędach na pierwszych randkach w książce „23 błędy z mężczyznami”

Drugi nawyk to za mało dystansu z mężczyzną .

Mówię o dystansie psychicznym. Pisał dość często, że kobiety często nie odczuwają psychologicznego dystansu od mężczyzn. Nie odczuwają dynamiki rozwoju relacji, które u mężczyzn prawie zawsze rozwijają się wolniej niż u kobiet.

W tych dziewczynach i kobietach, które nie zachowują dystansu, praktycznie się nie zakochują.

Pytania dziewczyny z tych dziedzin życia, w których mężczyzna cię nie zaprosił. Na przykład, jeśli mężczyzna szczegółowo opowiada o swojej pracy (studia, dochody, krewni itp.), Można zadać dodatkowe pytania.

Jeśli mężczyzna sam o czymś nie mówi, a twoje pierwsze pytanie jest zasadniczo zignorowane, na przykład „Tak, wystarczy pieniędzy na chleb z masłem” lub „Tak, pracuję tu i tam”, to dalsze pytania dotyczące dochodów lub praca jest naruszeniem odległości.

Druga to sugestie dziewczyny, które są wyraźnie przedwczesne .

Nie jest to przedwczesna propozycja – tak zasugerował sam mężczyzna. (To on sam, a nie pod małą manipulacją kobiety)

Sugestie, aby pójść i poznać swoich lub jego rodziców, zostać z nim na noc, przenieść coś w jego mieszkaniu, spotkać się z przyjaciółmi itp. może być postrzegane przez mężczyznę jako obsesja, chamstwo ze strony kobiety, jeśli mężczyzna nie jest jeszcze gotowy na taki rozwój wydarzeń.

Jeśli mężczyzna zaczyna postrzegać dziewczynę jako niegrzeczną, manipulującą, zakochanie się częściowo ustępuje. Jeśli dystans w ogóle nie jest odczuwalny, zakochanie się nawet nie zaczyna.

Trzeci powód jest taki, że dziewczyna nie umie słuchać mężczyzny.

To paradoks, jak niewiele dziewczyn, które mają problemy z zakochaniem się w mężczyznach, wie, jak ich słuchać.

I dlaczego? Często dlatego, że dziewczyna nie jest zainteresowana mężczyzną (i zwykle mężczyznami w ogóle), w zasadzie jako interesująca osoba. Przy bliższym przyjrzeniu się interesuje ją tylko mężczyzna jako źródło korzyści.

Oznacza to, że zawiłości pracy człowieka nie są, powiedzmy, interesujące, ale tylko to, że ma pracę, jest prestiżowa i wysoko płatna.

Sam mężczyzna nie jest interesujący, ale co ciekawe, ma dobry wygląd, inteligencję i może pochwalić się przed przyjaciółmi, ożenić itp.

Ale to postrzeganie człowieka, gdy widać w nim tylko dojną krowę lub coś innego, jest zwykle natychmiast zauważalne. A nawet jeśli dziewczyna robi tylko to, co „słucha” mężczyzny, to takie słuchanie może tylko nadwyrężać.

W końcu nie jest to pytanie o człowieka, ale wyjaśnienie jego użytecznych właściwości. Ile wynosi pensja, jaki rodzaj umysłu, wygląd, powiązania itp. Od takiego przesłuchania człowiek często próbuje uciec, aw przyszłości uciec.

Znowu problem jest dość powszechny.

Dlaczego więc mężczyźni nie zakochują się w niektórych dziewczynach? Odpowiedzi powyżej oraz w książce „23 błędy z mężczyznami”. Wystarczy wyeliminować tylko jeden nawyk, a natychmiast zauważysz zmiany w swoim życiu.

Julia Wisniewski
Julia Wisniewski
Rate author