Jak się zachować i co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę

Co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę

Tak, bez wątpienia, bardzo miło jest się zakochać. Nie ma sobie równych, napełnia życie szczęściem i sensem. Wygląda na to, że świat dookoła zmienił się i stał się jaśniejszy i ogólnie piękniejszy. Chcesz się uśmiechać bez powodu, wszystko w środku raduje się i śpiewa, twoje oczy płoną, a znajomi i nieznani ludzie usiłują zasypać komplementami. Ale nadal, co jeśli lubisz mężczyznę? Jakie kroki należy podjąć, aby zwrócić na siebie uwagę? Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę
 • Jakie są modele zachowania w tym przypadku
 • Co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę w różnych okolicznościach

Co zrobić najpierw, jeśli lubisz mężczyznę

 

Oto sytuacja: zauważyłeś faceta, często o nim myślisz, chcesz na niego spojrzeć, porozmawiać. A jeśli naprawdę lubisz mężczyznę? Porozmawiamy o sytuacji, w której twoje współczucie dla mężczyzny nie jest problemem i nie ma potrzeby miażdżenia uczuć u podstaw. Wtedy możesz spokojnie spróbować wzbudzić w sobie współczucie i całkowicie poddać się tej atrakcji. Dlaczego nie, skoro facet okazał się żywym ucieleśnieniem twoich marzeń? Jednak nie zawsze możesz pozwolić swojemu sercu trzepotać z miłości, są okoliczności, w których musisz być w stanie przestać.

 1. Mężczyzna nie jest wolny. Nawiązanie kontaktu z żonatym mężczyzną jest, szczerze mówiąc, opcją złego romansu. Nawet jeśli bardzo go lubisz. Bezpośrednia rada: zbierz całą swoją wolę w pięść i przestań nawet myśleć o takim związku. Jeśli nie możesz bliżej przyjrzeć się komuś innemu, poczekaj chwilę. Wokół jest wielu wolnych facetów. Minie trochę czasu, a na pewno będziesz mieć szczęśliwy romans bez żadnych zamężnych postaci.
 2. Mężczyzna powinien być przedstawicielem orientacji tradycyjnej. Co możesz tu powiedzieć? Jeśli w zasadzie nie lubi dziewcząt, prawdopodobnie nie będziesz wyjątkiem. Nie trać energii i emocji na skierowane do niego oznaki uwagi, nie jest zainteresowany i nie potrzebuje tego. Ty też tego nie potrzebujesz.
 3. Mężczyzna nie potrzebuje związku. Będzie zadowolony z twojej uwagi, ale nic więcej. Jednak rzeczy nie wykraczają poza twoje współczucie dla niego, ponieważ tego nie potrzebuje. Czy musisz tracić czas i uczucia na pogoń za nieosiągalnym? Nieodwzajemniona miłość to „taka sobie” rozrywka, więc bądź mądry i od razu przestań.

Dlatego zanim zaczniesz coś robić, gdy naprawdę lubisz mężczyznę, wyjaśnij wcześniej te trzy punkty. A jeśli wszystko jest w porządku, możesz pomyśleć o tym, jak przekazać facetowi wskazówki dotyczące swoich uczuć. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to niewykonalne, przerażające, a nawet przerażające. W rzeczywistości jednak wszystko jest wykonalne, a rozwoju relacji nie można pozostawić przypadkowi.

Co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę: pamiętaj o wzajemnej sympatii

 

1. Jak sprawdzić, czy facet cię lubi: typowe objawy

Facet doświadcza tych samych głębokich emocji, co dziewczyna, kiedy lubi osobę płci przeciwnej. Jednocześnie zaczyna okazywać zwiększoną uwagę wybranemu, stara się też podobać, daje wskazówki, że nie jest obojętny na dziewczynę.

Takiej atrakcji nie można przeoczyć, zachowanie faceta bardzo się zmienia i może objawiać się u każdego na różne sposoby. Niektórzy stają się nadpobudliwi i porywczy, podczas gdy inni, przeciwnie, wykazują opóźnione reakcje.
Zanim zdecydujesz, co zrobić, jeśli mężczyzna cię lubi, dobrze jest upewnić się, że on też cię lubi. Istnieje kilka najbardziej oczywistych oznak, że facet lubi dziewczynę.

2. Skąd wiesz, co lubi facet, patrząc?

 • Jeśli facet nie jest obojętny na dziewczynę, jego spojrzenie lśni z oddaniem, prawie szczeniak.
 • Nie odrywa oczu od obiektu swojej uwagi.
 • Niektórzy ukradkiem spoglądają na ukochaną, a inni wręcz przeciwnie, nie mogą oderwać wzroku.
 • Wygląd zakochanego faceta jest bardzo delikatny i nie można go przeoczyć.
 • Kiedy facet patrzy na dziewczynę, którą lubi, jego oczy szczerze śmieją się ze szczęścia.

3. Jak możesz stwierdzić, czy facet cię lubi za pomocą gestów?

Gesty często są bardziej wymowne niż spojrzenia czy słowa. To mówi, że dziewczyna nie jest obojętna na młodego mężczyznę:

 • Często prostuje włosy.
 • Przeciera, martwiąc się, dłonie o siebie.
 • Często dopasowuje elementy garderoby, nawet niepotrzebnie.
 • Próbuje dotknąć dziewczyny.
 • Stara się wyciągnąć rękę do podparcia, jeśli dziewczyna wchodzi po schodach.
 • Trzyma drzwi.
 • Szuka przytulenia.

4. Jak zrozumieć, co lubi facet rozmawiając?

Odpowiadając na pytanie, co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę, nie zapominaj, że nawet w sposobie mówienia faceci są inni. A po sposobie, w jaki budują z tobą rozmowę, możesz zrozumieć, czy twoje współczucie jest wzajemne. Możesz warunkowo rozróżnić „macho” i „frajerów”.

Ci pierwsi próbują się chwalić. I nie w celu samouwielbienia, ale żebyś nie przechodził obok i nie przyjrzał mu się bliżej. Naprawdę chce, żebyś zwrócił na niego uwagę.

Drugie są skromne. Nie będą się chwalić, ale będą Cię słuchać, wstrzymując oddech i nie odrywając oczu.

5. Jak zrozumieć, co lubi facet przez zachowanie?

 • Wszyscy (lub prawie wszyscy) są dorosłymi dziećmi. Tak się zachowują.
 • Pobłażanie sobie przejawia się w zachowaniu.
 • Nigdy nie powie, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby przyjść lub zadzwonić, jeśli dziewczyna jest dla niego naprawdę miła.
 • Będzie próbował zobaczyć lub usłyszeć obiekt swojej uwagi, zamiast pisać tylko kilka słów w sieci społecznościowej.

5 znaków, które mężczyźni cię doceniają.

Pierwszy. Mężczyzna chce spędzać z tobą więcej czasu. Nie oznacza to, że rezygnuje z pracy, nie oznacza, że ​​powinien rzucić biznes i zrezygnować z kariery. Oznacza to, że rozumie, że spędzanie czasu z tobą to czas wartościowy, ten czas jest świetny i że spędzanie czasu z tobą sprawia, że ​​czuje się lepiej. Co się z nami stanie, gdy zrozumiemy, że jesteśmy dobrzy z tą osobą? Cenimy to miejsce, cenimy tę osobę.

Druga. Z mężczyzną, który cię docenia, dostajesz tyle, ile dajesz. Czy to oznacza, że ​​teraz musimy mierzyć, komu, komu, żeby wszystko było takie samo, żeby nie dawać człowiekowi czegoś więcej? Więcej emocji, więcej uwagi, więcej uczuć, więcej uprzejmości. Oznacza to, że musisz go okresowo śledzić. A jeśli teraz powiesz, że daję zdecydowanie. Na przykład pracujesz na dwóch etatach, wychowujesz dzieci, jesteś piękna, starasz się być seksowna, próbujesz wszędzie, a on ma pewne okoliczności. Lub wydaje się, że starasz się spędzać z nim czas, wykazywać inicjatywę, a on jest cały czas zajęty. To wyraźny znak, że dajesz sobie więcej. A to zdecydowanie wyraźny znak, że ten człowiek cię nie docenia. Albo z jakiegoś powodu nie jesteś dla niego wartościowy.

Trzeci.W moim rozumieniu, nawet jeśli człowiek krytykuje, dla którego jesteś wartościowy, zawsze oferuje rozwiązanie, zawsze służy pomocą. Na przykład może powiedzieć: „Sam zacząłeś, spójrz na siebie”. Człowiek, który cię nie docenia, po prostu skrytykuje cię takim tekstem. Mężczyzna, który cię docenia, zasugeruje rozwiązanie: „Hej, czy jesteś przepracowany w pracy? Może potrzebujesz mniej godzin do pracy? Może powinieneś zwrócić na siebie więcej uwagi, zadowolić siebie? Czy możemy iść i kupić ci sukienkę? Jak mogę wpłynąć, jak mogę pomóc Ci być zadowolonym? ” Generalnie dotyczy to nie tylko mężczyzn ceniących kobiety. W moim rozumieniu dotyczy to odpowiednich ludzi. Ponieważ w moim rozumieniu sucha i naga krytyka jest zniszczeniem. Nawet jeśli krytykuje niepoprawnie, mężczyzna musi zaproponować rozwiązanie.

Czwarty. Człowiek, który Cię docenia, jest otwarty na dialog i informację zwrotną. Oznacza to, że masz określony czas, raz w tygodniu lub w okresie pewnych trudności, kiedy możesz się porozumieć. Kiedy możesz podzielić się z mężczyzną tym, co cię nie potroi, co powoduje dyskomfort. A ten człowiek po pierwsze jest otwarty na takie rozmowy, a po drugie, takich rozmów słucha. Nie tylko: coś Ci nie pasuje, coś, czego nie lubisz? I albo tego nie słyszy, albo nie jest gotowy, żeby to usłyszeć, albo wydaje się, że słyszy, ale nic się nie zmienia. To jeden ze znaków, że mężczyzna cię nie docenia – kiedy nie jest otwarty na dialog i informację zwrotną z tobą, jak z dziewczyną, z kobietą.

Piąty. Człowiek, który cię docenia, korzysta z twojego szczęścia, jest zainteresowany twoim szczęściem. Chce cię uszczęśliwić, stara się, żebyś był szczęśliwy. I oczywiście, kiedy to się często zdarza w większości związków? Na początku. Podczas gdy mężczyzna jest oczarowany i zakochany. Jeśli nie rozwiniesz się jako kobieta, jeśli nie rozwiniesz się jako kobieta, nie przestudiuj psychologii mężczyzn, przestudiuj siebie, stany pompy, przepracuj jakąś negatywną przeszłość, negatywne scenariusze i strach, to prędzej czy później ta fascynacja odejdzie i pojawi się rodzaj zimna.

Ale teraz zdecydowanie możesz zadać sobie pytanie: mój mężczyzna stara się mnie uszczęśliwić, a mój mężczyzna pyta, jak mnie uszczęśliwić, jak mnie uszczęśliwić. A może w zasadzie nie ma takich pytań? Jeśli nie, to ten człowiek cię nie docenia.

Ponownie, jeśli teraz ma dwa dni trudności w pracy, a wcześniej wszystko było w porządku, nie ma potrzeby myśleć, że nie docenia tych dwóch dni. Ma teraz kilka niuansów. Kiedy człowiek jest zły w pracy, to nie jest w stanie tego zrobić, nie oceniaj przez dwa dni. Ale jeśli dzieje się to regularnie przez pewien czas, zdecydowanie możesz wydać werdykt.

Czy chcesz wiedzieć, czego potrzebuje mężczyzna, aby cię uszczęśliwić?

6. Jak zrozumieć, że facet cię lubi, kiedy się spotykasz?

 • Facet, spotykając dziewczynę, nagle staje się niezmontowany.
 • Stara się spędzać z nią jak najwięcej czasu.
 • Stara się zapraszać go na ciekawe spacery.
 • Spędza dużo czasu organizując spotkania i same spotkania.
 • Jest bardzo chętny do zadowolenia, obsypany komplementami, czasem nawet absurdalnymi i prostymi.
 • Całym swoim wyglądem pokazuje, że jego towarzysz jest najlepszy.

9 wskaźników upodobań faceta

 

Kiedy nie możesz zdecydować, co zrobić, jeśli naprawdę lubisz mężczyznę, spróbuj najpierw spojrzeć na niego i zrozumieć, czy on też cię lubi. Jakie objawy behawioralne mogą na to wskazywać:

 1. Ukradkowe spojrzenia. Patrzysz na niego, a on szybko się odwraca. Patrzy na ciebie, dopóki tego nie zauważysz.
 2. Przypadkowe spotkania. To spotkania, które facet próbuje zorganizować celowo, ale żeby wyglądały na wypadek. Tak, przypadkowo byłem w tej samej bibliotece, przypadkowo zostawiłem z tobą instytut i tak dalej.
 3. Uśmiechy. Otwarcie się do ciebie uśmiechnie, nawet jeśli nie jesteś jeszcze znajomy. A jeśli się uśmiechniesz, oznacza to, że związek między wami się rozpocznie.
 4. Przeszukuje sieci społecznościowe. To nowoczesny sposób komunikacji, a jeśli facet lubi dziewczynę, to na pewno będzie jej szukał przez internet, zostawi komentarze, jak zdjęcia. Może nawet ośmielił się zostawić prywatną wiadomość. Jeśli napisałeś pierwszy, a on odpowiedział, oznacza to również, że lubisz.
 5. Zainteresowany znajomymi. Pewny znak, że dziewczyna nie jest mu obojętna. Spróbuje zapytać o nią więcej. Może nawet poprosi kogoś z jej bliskiego kręgu o przedstawienie lub zasugerowanie, że lubi tę dziewczynę.
 6. Próba bycia we wspólnym towarzystwie. To pewny znak, że nie jesteś obojętny, możesz spokojnie podjąć kroki w celu nawiązania bliskiego związku.
 7. Zmiany w wyglądzie. Jeśli facet nagle zaczął się rozjaśniać, obserwować jego włosy, ubranie – robi to ze względu na Ciebie, aby zwrócić na siebie uwagę.
 8. Niezręczne ruchy. Tak, to naprawdę zdradza zakochanego faceta. Jest wybredny, niezgrabny, cały czas bawi się swoim ubraniem, a potem włosami, rumieni się i żartuje nie na miejscu.
 9. Zachowanie w społeczeństwie. Zakochany mężczyzna często zachowuje się dziwnie lub nietypowo jak na swój zwykły wizerunek. Raczej skromny człowiek nagle staje się hałaśliwy i głośny w towarzystwie, coś mówi, wręcz się przechwala. To niewątpliwie sposób na przyciągnięcie uwagi Twojej ulubionej pasji. Co więcej, pewny siebie zdobywca serc kobiet może wręcz przeciwnie, stać się cichym, wycofanym i niepewnym siebie, gdy naprawdę lubi dziewczynę.

Polecane artykuły na ten temat:

Wzorce zachowań, jeśli lubisz mężczyznę

 

  1. Działania partyzanckie.

Co zrobić najpierw, jeśli lubisz mężczyznę? Na początku najważniejsze są informacje. Cokolwiek i więcej. Spójrz na to prosto: w końcu, jeśli coś cię interesuje, temat całkowicie cię porwie, marnujesz czas i poświęcasz dużo uwagi. Tak jest z facetem, którego lubisz. Obserwuj go, spróbuj dowiedzieć się o nim więcej, zbieraj informacje. Nawet jeśli nigdy nie miałeś okazji zamienić przynajmniej kilku słów, przestudiuj, co jest dostępne. Przyjrzyj się bliżej, jak lubi się ubierać, jak chodzi, czy gestykuluje – te chwile też wiele Ci powiedzą.

  1. Rzucamy wędkami.

Dobrze, jeśli polubiłeś faceta gdzieś w pobliżu, czyli w miejscu, w którym mieszkasz lub często odwiedzasz. To świetna okazja do nawiązania z nim więzi. W końcu możesz poprosić o małą pomoc i sprawić, by poczuł, że potrzebujesz jego silnego ramienia.

Po sąsiedzku można poprosić o naprawę zakleszczonego zamku, a następnie podziękować gorącymi naleśnikami na obiad. A w pracy poproś kolegę o pomoc w dziedzinie czysto zawodowej. A może w klubie sportowym będziesz miał świetną okazję poprosić o przeniesienie ciężarków, usunięcie nadmiaru naleśników z batonu. Co nie jest powodem do randkowania?

  1. Sam mogę zrobić wszystko.

Co jeśli lubisz mężczyznę, ale on nie przejmuje inicjatywy i nie zaprasza Cię na randkę? Nie denerwuj się. Nie krępuj się wykorzystywać kobiecej mądrości, która jest w tobie z natury. Niech inicjatywa wyszła od Ciebie, ale działaj subtelnie, aby w rezultacie facet był pewien, że wszystko zaczął sam i podjął kroki w kierunku Twojego zbliżenia.

Nie ma nic złego w zachowywaniu się otwarcie i mówieniu bezpośrednio swojemu facetowi, że ci na nim zależy. Podejmij inicjatywę podczas spotkania, znajdź go w Internecie, na portalach społecznościowych, poproś o numer telefonu. A jeśli już wiesz, ale Twoja komunikacja odbywa się tylko na poziomie „cześć, do widzenia”, sam proponujesz wybrać się razem w jakieś ciekawe miejsce lub chociażby po prostu pospacerować po nasypie. Nie bój się prowokować kpin. Uwierz mi, bardziej prawdopodobne jest, że zaskoczysz faceta swoją szczerością i odwagą, a najprawdopodobniej po takiej randce będzie przepojony zarówno współczuciem, jak i szacunkiem dla ciebie.

  1. Nawiązuje się kontakt – przywołuje wizualny obraz.

Mężczyźni kochają oczami. Ta prawda jest stara jak świat i nikt jej nie anulował. Tak, faceci nie tylko chcą patrzeć na dziewczyny, ale także je podziwiać i cieszyć się tym. Dlatego jeśli często udaje Ci się wpaść w pole widzenia interesującego Cię obiektu, spróbuj wyglądać atrakcyjnie, kobieco i romantycznie. Pozwól mu, widząc cię dzisiaj, zechce zobaczyć cię jutro i pojutrze.

Oczywiście różni faceci lubią różne wizualizacje. Obserwuj i orientuj się, spróbuj zrozumieć, które dziewczyny bardziej mu się podobają. Może jakiś obraz bohaterki filmu zrobił na nim niezatarte wrażenie. A może zauważysz, które dziewczyny często zatrzymują jego wzrok na ulicy i co o nich mówi. Zwróć uwagę na wszystko i weź to na pokład.

  1. Gratulacje.

Jeśli zapytasz, co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę, prawidłowa odpowiedź brzmi: pochwal go. Tak, zgadza się i to nie jest żart. Komplement jest zawsze przyjemny, a faceci, podobnie jak dziewczyny, uwielbiają, gdy słyszą pochwały. Zwłaszcza, gdy na to zasługują. Dlatego nigdy nie przegap okazji, nawet najmniejszej, aby powiedzieć kilka miłych słów komuś, na kim ci zależy.

Nie zapominaj, że nie każdy mężczyzna może szybko i łatwo odgadnąć, że jest miły dla dziewczyny. Kilka komplementów z twoich ust po prostu popchnie jego myśli we właściwym kierunku. Po tym stanie się jasne, czy twoje uczucia są wzajemne. Jeśli nic się nie zmieni, po prostu musisz być przyjaciółmi. A jeśli zacznie gorączkowo zabiegać o względy, twoje uczucia nie są nieodwzajemnione i przygotuj się na poważny związek!

 

  1. Uśmiech rozjaśni każdego.

Uniwersalna rada dla każdego, kto nie wie, co zrobić, jeśli mężczyzna naprawdę lubi: uśmiechnij się do niego. Nie ma prostszego i skuteczniejszego sposobu na pokazanie, że lubisz jego towarzystwo. Nie odwracaj wzroku, gdy zauważysz, że patrzy na ciebie. Zadowol go uśmiechem, daj mu znać, że cieszysz się z jego widoku.

I nie krępuj się, jeśli poczujesz, że się rumienisz w jego obecności. To nie jest przerażające, a nawet słodkie na swój sposób.

  1. Pogawędka.

Tak czy inaczej, ale nadejdzie chwila, kiedy będziecie musieli porozmawiać ze sobą po raz pierwszy. Oczywiście, jeśli pracujecie razem, powodów do rozmowy jest więcej. A tam nie jest daleko od osobistych tematów. Najważniejszą rzeczą podczas komunikowania się jest umiejętność słuchania i słyszenia przeciwnika.

Nie oznacza to, że musisz po prostu cały czas milczeć, oczekując ciągłych rozmów od mężczyzny, bez odpowiedzi z Twojej strony. Co dobrego, zdecyduje, że celowo milczysz, żeby wolał mówić i zostawić cię w spokoju, że się nim nudzisz. Dlatego okaż zainteresowanie rozmową, zapytaj o coś, wyraź swoją opinię na dany temat. Pozwól mężczyźnie poczuć, że cieszysz się, że z nim rozmawiasz, a on jest dla ciebie więcej niż współczujący.

  1. Poczucie humoru to koło ratunkowe.

Dwie osoby są zawsze bardzo blisko, kiedy razem się z czegoś śmieją. Często zdarza się, że najlepiej jest pośmiać się z nieco trudnej sytuacji, znaleźć zabawne strony, aby przestały wydawać się trudne. Z pewnością zauważyłeś, że czujesz jakąś szczególną bliskość z osobą, gdy się z czegoś śmiejesz? Jest to szczególnie przyjemne, gdy śmieje się ze zrozumieniem i przyjemnością z twoich żartów, a ty się z niego śmiejesz.

Zapewniamy, że takie wzajemne zrozumienie zgodne z zasadą zdrowego poczucia humoru z pewnością doprowadzi do osobistego zbliżenia. Śmiejcie się razem, bawcie się z tym, a już wkrótce wasza wzajemna sympatia przerodzi się w coś więcej.

Co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę w różnych okolicznościach

 

Na przykład, co jeśli lubisz żonatego mężczyznę lub niewolnego faceta? Sytuacje są różne i zawsze musisz rozważyć wszystkie za i przeciw, zanim zdecydujesz się rozwinąć taki związek.

  1. A co jeśli facet ma dziewczynę.

Zdarza się, że lubisz chłopaka przyjaciela. Nie tylko znajomą, ale taką, z którą jesteście przyjaciółmi od wielu lat. Co wtedy? Zastanów się, czy możesz stracić swojego najlepszego przyjaciela, a okaże się, czy rozwinie się szczęśliwy związek z tym facetem. Może mylisz prostą atrakcję z miłością? Nie zawsze łatwo jest to rozgryźć, ale nadal próbuj.

Jeśli podjąłeś decyzję o uratowaniu długotrwałego związku ze swoim przyjacielem i znalezieniu sobie innego, wolnego faceta, spróbuj mniej widzieć. Komunikuj się aktywnie z innymi ludźmi, aby nie mieć czasu na myślenie o facecie, który nie należy do Ciebie.

Rozważ wady, z którymi raczej się nie dogadasz.

Cóż, jeśli twoja przyjaźń z tą dziewczyną nie jest tak silna i zdecydujesz się ją zaniedbać, pokaż się w jak najlepszym świetle. Przyjrzyj się bliżej temu, co w niej jest nie tak – i bądź lepszy. Bezstronnie znajduj swoje wady i bezwzględnie je eliminuj.

  1. A jeśli on cię nie polubi.

Co jeśli lubisz mężczyznę, a on nie zwraca na to uwagi? Tak, to się zdarza. Będziemy musieli ciężko popracować, dowiedzieć się, co lubi robić w wolnym czasie, jakie jest jego ulubione hobby. A potem spróbuj zrobić to samo, najlepiej w jego towarzystwie. Tak, poproś go, aby poszedł na stadion lub na siłownię i tak dalej.

Ruch rycerza polega na dołączeniu do jego firmy i zaprzyjaźnieniu się ze wszystkimi. Niech jego przyjaciele opowiadają mu o tobie przy każdej okazji. On sam nie zrozumie, jak to się stało, kiedy zacznie o tobie myśleć częściej niż zwykle.

  1. Co zrobić, jeśli jest znacznie starszy.

Bardzo często dziewczyny zadają sobie pytanie: co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę, a on jest znacznie starszy ode mnie? Nie spiesz się do niego od razu z deklaracjami miłości, przyjrzyj się najpierw bliżej, jeśli masz punkty kontaktowe na wspólne życie.

Dorośli mężczyźni mają nieco inne rozrywki niż młodzi chłopcy, częściej myślą o dzieciach i mierzonym życiu rodzinnym.

Najpierw znajdź sposób na spędzenie ze sobą trochę czasu, aby pokazać, że nie jesteście już mali. Po drugie, aby poczuć, czy oboje czujecie się komfortowo i interesująco. W rozmowie staraj się mówić poważnie, w sposób dorosły. A kiedy jesteś sam, przejrzyście podpowiedz lub wprost przyznaj, że nie jesteś mu obojętny. Dorośli mężczyźni nie lubią się z nimi bawić i cenią otwartość i szczerość dziewcząt.

I nie oczekuj szczęśliwego związku, jeśli wiesz, że zabierasz z rodziny żonatego mężczyznę. To samo w sobie nie jest dobrym krokiem, gdy celowo niszczysz czyjąś rodzinę. Rozejrzyj się, a na pewno spodoba ci się wolny facet, który być może stanie się twoim szczęśliwym towarzyszem życia.

Czy muszę najpierw działać

Nie zawsze facet okazuje się odważniejszy od dziewczyny i sam inicjuje znajomość. Nawet jeśli pracujesz razem, mieszkacie blisko siebie lub chodzicie na tę samą siłownię.

 

Oczywiście bardzo dobrze, jeśli facet jest odważny i działa zdecydowanie. Lecz nie zawsze tak jest. Wyobraź sobie siebie, wątpi w swoją atrakcyjność, cały czas myśli o tym, jak wygląda w twoich oczach. Oczywiście martwi się, boi się, że po prostu odrzucisz jego zaloty.

Nie ma nic złego w tym, że sama dziewczyna zrobi pierwszy krok. Najprawdopodobniej taka twoja determinacja doda mu odwagi. Przynajmniej podejdź i zapoznaj się, a wtedy wszystko się potoczy.

Jeśli nie masz odwagi podjąć bezpośredniego działania, to też jest w porządku. W końcu wszyscy jesteśmy żywymi ludźmi i każdy ma własne emocje i zmartwienia. Po prostu w takim przypadku będziesz musiał poczekać na odpowiedni moment, aby przejść do zbliżenia.

Staraj się nie od razu tracić głowy przed facetem, którego lubisz, i rozpoznawaj w jego zachowaniu niejednoznaczną grę, jeśli nagle:

 

Jeśli twoje współczucie dla młodego człowieka jest wzajemne, on, nawet jeśli jest zakłopotany lub zdezorientowany, nadal będzie szczęśliwy, mogąc cię spotkać i rozpocząć rozmowę. A jeśli facet patrzy na ciebie tylko jak na przyjaciela, to też nie ma znaczenia. Porządna osoba nie pomyśli o tobie czegoś niedopuszczalnego, możesz pozostać dobrymi znajomymi, a to też nie jest złe.

Co zrobić, jeśli lubisz mężczyznę o określonym znaku zodiaku

 

Znak zodiaku, pod którym dana osoba się urodziła, w taki czy inny sposób narzuca pewne cechy magazynowi jego charakteru i cech behawioralnych. Mężczyźni nie są wyjątkiem. Jaki będzie twój towarzysz, jeśli:

  1. Baran. Ceni sobie kobiecość, mądrość i jednocześnie bezbronność (daje to możliwość wykazania się pewnością siebie i siłą). Dlatego twoja kobieca słabość i wrażliwość jest bardziej atutem niż wadą. Baran uwielbia pokazywać mocne strony, być niezawodnym obrońcą swojego wybranego. Często porywczy, ale też łatwo uspokajający. Po prostu nie przegap żadnej okazji, by pochwalić jego odwagę i inteligencję. Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś żonaty z baranem i lubisz innego mężczyznę, to sprawiając, że twój partner jest zazdrosny, rozpalisz tylko jego pasję do ciebie. Baran lubi takie wstrząsy i lekkie intrygi, to jeszcze bardziej przyciąga go do ukochanej.
  2. Byk. Urodzeni pod tym znakiem to delikatni, uparci ludzie. Uwielbiają wyrafinowane smaki, napoje, jedzenie. Każdy powód do zazdrości zniszczy twój związek, bądź bardzo ostrożny. Lepiej jest wydawać energię na samorozwój, przyzwyczaić się do życia wykwintnie i ze smakiem – Byk to doceni.
  3. Bliźnięta. Taka osoba nie będzie długo siedzieć w jednym miejscu. Ma wiatr w głowie i wiesz, gdzie jest szydło. Bliźniak nie przegapi okazji, aby być z tobą, jeśli jesteś gotowy na szybkie zmiany i nie lubisz rutyny, tak jak on. Ważna kwestia: wybierając partnera życiowego dla siebie, w drugiej kolejności oceni jej dane zewnętrzne, ale w pierwszej kolejności – inteligencję.
  4. Rak. Najważniejsze jest regularne i smaczne karmienie. Jeśli dziewczyna jest zaznajomiona z gotowaniem, rak zrobi tylko to, co pochwali jej umiejętności. Co jeszcze? Są bardzo przywiązani do swojej matki, a często ich wybrani są jak ich matka i wyglądają. Rodzina jest dla nich święta. Są bardzo zmienni w nastroju, ale pozostaną ci lojalni i wierni w odpowiedzi na szczerą troskę.
 1. Lew. Jeden z najpotężniejszych znaków. A dla niego ważniejsze jest, aby kochać swojego wybranego, niż być kochanym samym sobą. Uwielbia dawać, a zadaniem kobiety jest tylko radować się z głębi serca prezentem. Jest szczególnie zadowolony, widząc, że cię uszczęśliwił. Pamiętaj, że jeśli lubisz innego mężczyznę i nie wiesz, co robić, szybko pozbądź się tego nonsensu z głowy. Leo nie zrezygnuje ze swojego, to zazdrosny właściciel, a jeśli go zdenerwujesz, nie wyda ci się to wystarczające. Z lwem będziesz musiał nauczyć się łapać jego nastrój, być mądrym, a czasem posłusznym.
 2. Panna. Może wydawać się zimny lub nawet obojętny. Zależy mu na tym, żeby dom był czysty, skrupulatnie liczy pieniądze, nie lubi obsesji. Panny wolą inteligentne panie od pięknych. Zakochani trzymają się zasady, że mniej znaczy więcej. Z kochankiem Panny możesz zbudować niezawodny i pełen zrozumienia związek, wystarczy spróbować znaleźć jego dobre cechy (a one z reguły są).
 3. Libra. Można powiedzieć, że przedstawicielami tego znaku są mężczyźni, prowadzeni przez kobietę. Docenią Twoją inicjatywę w rozwijaniu relacji. Oczywiście na początek zwróci uwagę na twój wygląd i zachowanie. Ale jeśli dziewczyna naprawdę go polubiła, otoczy ją troską i uwagą.
 4. Skorpion. Kochają namiętną fizyczną intymność. W tym samym czasie skorpion może zachowywać się impulsywnie i czule. Potrafi otoczyć swojego towarzysza niesamowitym romansem, a jednocześnie pozostać prawdziwym macho. Uwielbia dyskretne dziewczyny, zawsze dąży i jest gotowy do podejmowania ważnych decyzji. Lepiej nie drażnić go zazdrością – nie wybaczy. Skorpiony przyciąga lekkość, romans, rodzaj kobiecej słabości.
 5. Strzelec. Prawdopodobnie jeden z najbardziej porywczych znaków. Dni mijają z nim jeden po drugim i wszyscy są na ciągłym urlopie. A co jeśli lubisz strzelca? Jest tylko jedna odpowiedź – pędzić z nim przez życie. Taki partner jest bardzo odpowiedni dla szybkiej dziewczyny, która lubi podróżować i przeprowadzać się. Tak, kocha wolność, ale jeśli uda ci się zrobić z nim wszystko, to nigdzie nie pójdzie, zostanie z tobą na poważnie i przez długi czas.
 6. Koziorożec. Przedstawiciele tego znaku są bardzo pedantyczni, nie wyrzucają pieniędzy w błoto, wszystkie pytania życiowe są rozważane od strony praktycznej. Zawsze możesz na nich polegać. Jedyne, o co możesz być zazdrosny, to jego praca. Koziorożec lubi skromne, stylowe, a nawet wyrafinowane dziewczyny, które wiedzą, jak się zachować. Tak, będzie surowy i powściągliwy, ale dzięki tym cechom będziesz spokojny i wygodny obok niego.
 7. Wodnik. Jego dewizą jest wolność we wszystkim. Nie próbuj sam oferować mu swojej ręki i serca – ucieknie w mgnieniu oka. Spokojne i nudne wieczory zdecydowanie nie są dla Wodnika. Jego życie powinno kipieć, a jeśli chcesz z nim być, to gotuj na tej samej fali. Ogólnie zabawa – tak, nuda – nie. Pod tym hasłem żyją Wodniki, a wraz z nimi ich towarzysze.
 8. Ryba. Cała ich percepcja świata kształtuje się na podstawie sensorycznej. Wielu znajduje wyjście ze swojej superemocjonalności w kreatywności. A jeśli przedstawiciel tego znaku okazał się Twoim wybranym, bądź gotowy do wykazania własnej inicjatywy w rozwoju relacji.
Julia Wisniewski
Julia Wisniewski
Rate author