Jak znaleźć dobrego męża: 5 łatwych sposobów

kak-nayti-horoshego-muzha

Jeśli ciężko wzdychasz na wieczorkach panieńskich, kiedy rozmowy rozpoczynają się z cyklu „Ale ja coś zrobiłem…” i nie lubisz chodzić na imprezy, na których wszyscy są w parach, to pora na nabycie tego bardzo brakującego elementu – męża.

Rozumiem oczywiście, że w żadnym sklepie internetowym nie można kupić przystojnego księcia, więc podczas kolejnych spotkań stłumiłam wszystkie szczęśliwie zamężne dziewczyny jednym pytaniem – “Jak znaleźć dobrego męża?” 

A oto, czego udało nam się dowiedzieć pod kieliszkiem czerwonego półsłodkiego.

5 sposobów na znalezienie dobrego męża i 7 wskazówek, dzięki którym Twoje fatalne spotkanie odbędzie się wcześniej.

1) Widzę cel – nie widzę przeszkód, czyli 5 możliwości znalezienia dobrego męża.

Numer opcji 1. Poproś przyjaciół, krewnych, znajomych, aby przedstawili cię potencjalnemu mężowi.

Nie gwarantuję, że nie będzie to 120-kilogramowy lew z sąsiednich drzwi, ale z drugiej strony raczej nie zostaniesz przywieziony z żonatym mężczyzną, żigolakiem lub mężczyzną, który właśnie wyszedł z więzienia.

I nie ma się czego wstydzić – chcesz tu znaleźć dobrego męża , a nie planować zamachu stanu.

Opcja numer 2. Znajdź dobrego męża w Internecie.

I nie potrzebujecie tego waszego uśmiechu, mówią, wiemy, pływali, wpadali na niespokojnych maniaków. Po pierwsze, młode panie, musisz spędzić pierwsze 3-5 randek w zatłoczonym miejscu, a po drugie, wszystko, czego twój dżentelmen nie chce o sobie opowiedzieć, chętnie opowiedzą sieci społecznościowe.

Tak, a moje doświadczenie w randkowaniu online mówi, że maksymalne “byaki”, na które możesz liczyć, to albo strasznie “ściśnięty” typ, który nie może nawet spojrzeć w oczy, albo przygnębiony wieśniak, którego życie jest złe.

Cóż, piłem kawę, powiedziałem „Do widzenia!” I wróciłem do zweryfikowanego serwisu randkowego, żeby znaleźć dobrego męża:

 

Opcja nr 3. Znajdź dobrego męża w pracy / szkole.

Kto, jeśli nie ten, z którym odbyło się 45 terminów, 5 podróży służbowych i – o bogowie – 10 imprez firmowych, może Cię doskonale zrozumieć?

Dodatkowy bonus: tematy do rozmowy z mężem są gwarantowane na zawsze – wszystkie te biurowe skandale-intrygi-śledztwa i studenckie pasje-kagańce.

Opcja numer 4. Aby powrócić z „nicości” (czytaj – znajdź w sieciach społecznościowych) swoich byłych panów.

A co by było, gdyby któryś z nich stał się ładniejszy i bogatszy, ale w życiu osobistym nadal nie ma szczęścia?

Jestem pewien, że jeśli będziesz grzebać w archiwach pamięci, to z łatwością przypomnisz sobie tysiąc i jedną opowieść z życia, jak wróciłeś do swoich byłych chłopaków i „przekwalifikowałeś ich na mężów.

Opcja numer 5. Możesz znaleźć dobrego męża w… przyjacielu.

Tak, tak, ta sama piegowata Kolka, z którą połowa mojego dzieciństwa biegnie w pokrzywowych zaroślach za domem. Ogólnie wszyscy oglądali film „Wesele najlepszego przyjaciela”.

Ważny niuans: bądź przygotowany na to, że Kolya nie podziela twojego entuzjazmu, albo nic nie wyjdzie z tego przedsięwzięcia i przerwiesz wszelką komunikację.

Straszne, oczywiście, ale gra jest warta świeczki? Co więcej, jeśli naprawdę jesteś w stanie spojrzeć na swojego serdecznego przyjaciela świeżym okiem.

2) 7 wskazówek, jak znaleźć dobrego męża „bez hałasu i kurzu” i szybko!

Czy pracujesz na wszystkich pięciu wymienionych powyżej frontach? I postępujesz właściwie! Ale jeśli nadal nie możesz znaleźć dobrego męża, spróbuj:

  • uzbrojony w czystą kartkę papieru, długopis i kilogram ulubionych słodyczy, opisz swojego przyszłego męża i im więcej szczegółów, tym lepiej – od wzrostu i koloru włosów po wiek i ulubione hobby.

   Szczególnie zaawansowani ludzie radzą ci nawet, abyś codziennie przeglądała ten opis swojego męża, aby wysłać Wszechświatowi sygnał, czego od niego oczekujesz;

  • Jeśli chcesz znaleźć męża, zrób z zasady rozmowę z co najmniej trzema nieznajomymi każdego dnia.

   Wzmocniony beton. Nawet jeśli masz katar, twoja fryzura się nie udała, a paznokieć złamał się.

   Jednocześnie nie trzeba przedstawiać omdlenia, jak młoda dama na balu dla wyższych sfer: zwykłe „Która godzina, możesz mi powiedzieć?” i „Czy widzieliście, że siódmy minibus przejeżdżał przez długi czas?” to wystarczy. A co najważniejsze, wszystko to – z olśniewającym uśmiechem dla wszystkich trzydziestu dwóch lat.

  • uwierz, że prędzej czy później znajdziesz tego bardzo dobrego męża w całym Wszechświecie.

   Bez dekadencji a la „Kto mnie potrzebuje na 25/35/40”. Przyszłego męża przyciągnie pewna siebie dziewczyna pełna pozytywnej energii, a nie tępy bachor;

  • bądź zawsze gotowa na spotkanie z przyszłym mężem, czyli brak rozciągniętych sportowych butów, sennych oczu i owłosionych nóg – jesteś kobieca, urocza i zadbana.

   Poza tym przypuszczam, że nie liczysz na włóczęgę z bramy, ale męża, przyjemnego pod każdym względem? Więc dopasuj, kochanie!

 

 • jeśli chcesz znaleźć męża, daj szansę wszystkim swoim panom.

  Tak, nawet jeśli jest o pół centymetra niższy od twojego porządku Wszechświata i pracuje jako złota rączka na placu budowy. Kto wie, może pojedzie do pracy gdzieś w Izraelu i dostanie kilka tysięcy dolarów miesięcznie, a Ty zostaniesz tu gryząc łokcie?

  Ale skąd wiesz o jego planach napoleońskich, jeśli odmówisz randki?

 • zrób wakacje ze swojego życia, nawet bez męża: stwórz sobie wygodne środowisko i znajdź ciekawe zajęcia.

  A potem ten, o którym marzyłeś od piątej klasy, z pewnością wyjdzie na jaw.

  Na przykład, mam dziś wieczorem plan, żeby zagrać w brain ring i poćwiczyć badmintona. Zapytaj, jakie masz plany na weekend? Cóż, na pewno nie po to, żeby błąkać się po ulicach miasta w poszukiwaniu dobrego męża – bilard i pływanie w kadziach na brzegu rzeki są na porządku dziennym.

  Przecież każdy związek jest wymianą życiowych doświadczeń, ale jakie masz doświadczenie, jeśli nie opuszczasz kręgu „dom-praca-dom”?

 • dziewczyna o pięknej figurze jest po prostu seksowna, a mądra dziewczyna o pięknej figurze jest cholernie seksowna!

  To na pewno złapie dobrego męża. Przeczytaj więc nie tylko etykiety jogurtów, ale także klasyki, książki o rozwoju osobistym, biografie wspaniałych ludzi, oglądaj nie tylko Desperate Housewives, ale także wykłady TED i filmy dokumentalne z National Geographic.

  Przecież przyszły mąż potrzebuje nie tylko i nie tyle gospodyni domowej, która zna kilkanaście sposobów kiszenia kapusty, ale interesującego rozmówcy.

Gdzie znaleźć dobrego męża? Miejsca, które musisz znać! lub Główny sekret udanego wyszukiwania

Teraz, drogie panie, wyprowadźcie domowników z pokoju, zasłońcie okna i szczelnie zamknijcie drzwi. Zrobiony? Teraz mogę “przekazać” super tajne informacje o tym, gdzie znaleźć bratnią duszę, jeśli byli chłopaki, przyjaciele, serwisy randkowe zostały już “przetworzone”, a wszyscy krewni są torturowani, ale bez rezultatu. Gotowy?

A więc rozwiązanie na pytanie „Gdzie znaleźć dobrego męża?” zależy od tego kim jesteś:

 1. Czy chcesz znaleźć „wojskowy, przystojny, mocny”?

  Następnie znajdź pracę w jednostkach wojskowych, wojskowych biurach rejestracji i poboru oraz w innych siedliskach „zielonych ludzików”. Nie, nie musisz służyć – wystarczy tam znaleźć pracę jako bibliotekarz, lekarz, sekretarka, a nawet sprzedawca w sklepie w wojskowym miasteczku – tylko po to, by znaleźć swoje przeznaczenie w mundurze.

  Pamiętam, jak moja 34-letnia niezamężna nauczycielka matematyki wpadła w histerię, mówiąc, że w żaden sposób nie może znaleźć bratniej duszy. Histeryczny, histeryczny, a potem splunął i przeszedł do pracy z liceum pedagogicznego do wojskowego.

  Tam poznała oficera-wychowawcę – mężczyzna był wdowcem i wychował dwie córki. Niecałe kilka miesięcy później nasza droga Larisa Michajłowna wyszła za niego za mąż, a następnie urodziła kolejną dziewczynę dzielnemu wojownikowi. Natychmiast znalazła więc męża i została matką wielu dzieci.

 2. Czy marzysz o byciu intelektualistą jak twój mąż?

  Następnie masz bezpośrednią drogę do miejsc nagromadzenia tego rzadkiego gatunku – turnieje w grach intelektualnych, biblioteki, prezentacje książek, seminaria naukowe, konferencje, sympozja, wydziały uniwersyteckie itp.

  Wyznaję, jak w duchu: moje „wysokie” szczęście odnalazłem na miejskim turnieju mózgów – nigdy bym nie pomyślał, że dyskusja o roli Maty Harry’ego w światowej polityce może zakończyć się piciem szampana przed 5 rano!

  Nadal uważasz, że nie musisz jechać na regionalne mistrzostwa szachowe? Nie rób tego w ten sposób!

 3. Wszystko, czego potrzebujesz, aby być całkowicie szczęśliwym, to znaleźć sportowca jako swojego męża?

  W takim razie śmiało sięgnij po swoją koszulkę i trampki, bo musisz spędzać czas w klubach fitness, na siłowniach i na stadionach.

  Nawiasem mówiąc, jeśli nie znajdziesz swojego męża, to przynajmniej podkręć sobie tyłek, co również jest ważne.

 4. Ale jeśli jesteś nie tylko kupcem, ale nie jesteś gotowy do wyboru między parą nowych rajstop i kiełbasą w sklepie, będziesz musiał poszukać biznesmena jako męża.Oto, co możesz zrobić, aby znaleźć męża, który jest nie tylko dobry, ale także bogaty:
  • dostać pracę jako administrator w dobrej restauracji, hotelu, klubie fitness, sali bilardowej, fryzjera, do której przyjeżdżają dyrektorzy firm i przedsiębiorcy;
  • pracować jako sprzedawca w salonie samochodowym, elitarnym sklepie z alkoholem, męskiej odzieży biznesowej, modnej kawiarni itp .;
  • bez zbędnych ceregieli zdobądź pracę jako sekretarka w renomowanej firmie;
  • Męża możesz znaleźć przebierając się na forum biznesowe, prezentacje startupów, otwierając centra biznesowe itp.

   Najważniejsze, żeby nie straszyć szczęścia suknią w „lampartowy print” i paznokciami w odcieniu „wyłup oczy”. „Mow” jest lepsze dla eleganckiej Kate Middleton.

  Czy chcesz inspirować się inną historią z prawdziwego życia? Przez trzy lata z rzędu mój przyjaciel Żeńka leciał na wakacje do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nie żeby była zachwycona Dubajem, ale naprawdę chciała znaleźć męża, potentata naftowego.

  Dlatego Żeńka zarezerwowała najtańszy hotel, ale kupiła bilet nie w klasie ekonomicznej, ale w klasie biznes. Ponieważ wszyscy ci szejkowie, wiesz, nie latają ze zwykłymi śmiertelnikami.

  Trochę wytrwałości – a podczas trzeciej wyprawy dziewczętom udało się odnaleźć swoje wschodnie szczęście.

 5. Nie możesz się doczekać, aby znaleźć artystycznego męża?

  Następnie krok marsz do wszystkich festiwali, wystaw i premier w promieniu 100 kilometrów. A twój geniusz z pewnością zauważy „dziewczęcy obóz, opanowany przez jedwabie”.

Jednym słowem, nie chodzi nawet o to, jak znaleźć dobrego męża i gdzie , ale o to, aby dokładnie zdecydować, kogo potrzebujesz i naładować wiarę w siebie i swoją szczęśliwą gwiazdę. To kombinacja korzystna dla wszystkich!

 

Julia Wisniewski
Julia Wisniewski
Rate author