Księżna Kate ma nową fryzurę i to jest dla niej duża zmiana.

Księżna Kate ma nową fryzurę i to jest dla niej duża zmiana.

Księżna Kate pojawiła się z nową fryzurą. Ufarbowała włosy na nowy kolor i zrezygnowała ze zwykłych fal, co dało piękny efekt. Jak ona teraz wygląda?

Księżna Kate rozmawiała z Williamem z żołnierzami i ich rodzinami podczas Tygodnia Pamięci, poświęconego brytyjskim wojskowym i żołnierzom, którzy służyli w Koronie.

Wśród innych rozmówców księżna Cambridge rozmawiała z chłopcem, którego ojciec zmarł w Afganistanie. Ta rozmowa była niezwykle wzruszająca dla Brytyjczyków, którzy napisali, że “stanie się piękną królową”. Chłopiec podczas czatu przypiął trzy medale ojca na kurtce, co bardzo poruszyło Catherine.

Wideo wywołało lawinę komentarzy. Oprócz fanów podziwiających naturalność i swobodę Kate podczas trudnych niekiedy emocjonalnie rozmów, zauważyli oni również zmianę w jej wyglądzie: księżna Kate ma nową fryzurę!

Księżna Kate jest uważana za faworytkę Brytyjczyków, a także za ikonę mody, więc jej stroje są bacznie obserwowane przez kobiety na całym świecie. Mówią nawet o tzw. efekcie Kate, czyli sytuacji, w której pojawia się ona publicznie w jakimś ubraniu lub dodatku z Sieci, a ta rzecz natychmiast znika z półek.

Tak samo jest z włosami żony księcia Williama. Pomimo tego, że etykieta nie pozwala jej na wielkie “szaleństwo mody”, stara się nie męczyć tych samych trwałych włosów. Katherine nosi długie włosy od wielu lat, choć czasami zdarza jej się obcinać je tak blisko jak to możliwe.

Kate jest również wierna brązowym odcieniom. W ubiegłym sezonie zmieniła kolor na karmelowy blond, który można uznać za najlżejszą wersję jej ulubionego odcienia. Jednak wydaje się, że nadszedł czas na zmianę.

Na powyższej wideokonferencji widzimy, że Kate uczyniła ją ciemniejszą. Postanowiła również wyprostować charakterystyczne dla niej fale, które dały doskonały efekt długich, lśniących włosów.

Nowa fryzura odmłodziła i odświeżyła Kate. Muszę też przyznać, że w jej przypadku zmiany są dość spektakularne.

Warto tu dodać, że zgodnie z zasadami protokołu królewskiego, członkowie rodziny królewskiej nie mogą dokonywać zbyt ostrych metamorfoz swoim wyglądem.

Julia Wisniewski
Julia Wisniewski
Rate author