Manicure morski

Manicure morski, który możecie zobaczyć na prezentowanych zdjęciach, trendy w modzie 2021 roku polecam wybrać w pierwszej kolejności, jeśli wybieracie się na wakacje. W biurze w połączeniu z biznesowym garniturem na pewno będzie wyglądać absurdalnie, więc wakacje nad morzem to najbardziej idealna sytuacja na tak efektowny design.

Manicure morski: modne pomysły na lato 2021 roku

Manicure żeglarski jest dość zróżnicowany i zawiera wiele pomysłów. Przedstawiamy Ci wybór najciekawszych opcji, abyś mógł wybrać tę, która jest Ci najbliższa:

  • Strip . Marynarskie garnitury w paski sprawiają, że ten nadruk kojarzy się nam z motywem żeglarskim. Dodatkowo pasek jest generalnie bardzo modnym i ponadczasowym nadrukiem zarówno w ubraniach, jak i w manicure. Możesz zrobić wszystkie nagietki w pasku lub niektóre z nich po prostu gładkie, a niektóre w paski.
Manicure morski

 

  • Z kotwicami lub kierownicą . Wybierając rysunek do stworzenia manicure morskiego, nie zapomnij o atrybutach statków – kotwicach i kierownicach. Doświadczony rzemieślnik z łatwością narysuje te elementy na twoich paznokciach. Bardzo pięknie prezentują się w wykonaniu z lakierem brokatowym nałożonym na jednobarwną powłokę.

Manicure morski

Manicure morski

  • Gwiazdy morskie. Możesz zrobić kobiecy i romantyczny manicure, przedstawiając rozgwiazdy na paznokciach. Aby nie stać się niezdarnym, lepiej przedstawić tych mieszkańców morza tylko na jednym lub dwóch paznokciach.

Manicure morski

 

Manicure morski

Manicure morski

 

  • Fale perłowe . Efekt fali można nazwać modnym w manicure morskim na lato 2021 roku. Jasne i nasycone nagietki wykonuje się za pomocą pocierania. Ponadto, używając kilku lakierów o różnych kolorach, mistrz wykonuje oddzielne pociągnięcia, rysując w ten sposób falę morską. Wygląda po prostu cudownie!

Manicure morski

  • Palmy. Wypoczynek wielu osobom kojarzy się z białym piaskiem, jasnym słońcem i palmami. Dlatego palmy pomalowane na paznokciach będą wyglądać bardziej niż odpowiednie. Mogą być barwione lub pomalowane czarnym lakierem tylko zarysy palm.

Manicure morski

  • Muszle. Manicure morski z muszelkami można nazwać niesamowicie modnym w 2021 roku. Aby stworzyć taki projekt, wykonuje się rysunek wolumetryczny w postaci linii odchodzących od obszaru naskórka. Twój paznokieć wygląda jak prawdziwa muszla! Aby dopełnić efekt, możesz dodać białe cyrkonie imitujące perły.

Manicure morski

Manicure morski

Manicure morski

  • Mieszkańcy morza . Dla szczególnie odważnych i bystrych kobiet oferujemy opcję, w której na płytce paznokcia przedstawieni są różni mieszkańcy morza – ryby, żółwie, koniki morskie, delfiny, kraby i meduzy. Najczęściej są to postaci z bajek o wodnym świecie, takie jak Nemo czy mała syrenka Ariel.

Manicure morski

  • Kropelki . Zasadniczo istotna, a zwłaszcza w tematyce morskiej, jest technika „kropli rosy” na płytce paznokcia. Możesz ozdobić kilka nagietków takimi kroplami i połączyć je z dowolnymi innymi opisanymi elementami.

Manicure morski

Projekt paznokci w stylu marynistycznym może być bardzo kolorowy i jasny lub powściągliwy. Francuski można przypisać lakonicznemu projektowi. Ponadto wykonywany jest zarówno w kolorze białym, jak i niebieskim. Aby nadal uczynić manicure morskim, wystarczy dodać do klasycznej kurtki małe rysunki – kotwice, palmy lub kierownicę.

Manicure morski

Następną opcją jest jednokolorowa powłoka w kolorach niebieskim i jeden lub więcej malutkich rysunków przedstawiających życie morskie lub atrybuty statku. Najlepiej pomalować je na czarno lub biało, aby zachować minimalistyczny design. Bardzo dobrze będzie się tu prezentować matowe wykończenie.

Nie zapomnij o technice ombre. W takim przypadku możesz wykonywać płynne przejścia różnych odcieni niebieskiego między sobą. W razie potrzeby wszystko to jest ozdobione drobnymi detalami.

Manicure morski

Manicure morski z elementami dekoracyjnymi

Każdy projekt manicure w stylu marynistycznym wygląda bardzo jasno i atrakcyjnie. Ale różne elementy dekoracyjne, które są przymocowane do płytki paznokcia, wyglądają szczególnie interesująco w tym temacie. Na przykład cyrkonie w postaci kotwic i kierownic to bardzo oryginalny detal. Okazuje się, że jest to niezwykły i ciekawy trójwymiarowy rysunek.

W tym temacie odpowiednie będą również cyrkonie i błyszczy. Cyrkonie w kolorze białym, niebieskim lub jasnoniebieskim można wykorzystać do zdobienia całego paznokcia lub użyć ich do stworzenia drobnych akcentów. Za pomocą cyrkonii możesz nawet kształtować kontury projektów, na przykład rozgwiazdy. Lakier z brokatem świetnie sprawdzi się przy rysowaniu, ale można go również użyć do całkowitego pokrycia pojedynczych paznokci.

Manicure morski

Manicure morski

Manicure morski

Ciekawostki: manicure w kolorze turkusowym z wzorami

Jakie kolory nadają się do manicure morskiego 2021

Manicure morski można od razu rozpoznać po kolorze, ponieważ musi być w nim obecny niebieski. Ale to nie jedyny kolor, który charakteryzuje ten motyw. Możesz i powinieneś używać wszystkich możliwych odcieni błękitu, delikatnego błękitu, turkusu, akwamarynu, mięty i wszystkiego innego.

Oprócz niebieskiego, czerwonego, żółtego, pomarańczowego, fioletowego, a nawet różowego nadają się jako jasne akcenty do manicure morskiego. Za ich pomocą możesz rysować różne wzory, tworząc na paznokciach prawdziwe arcydzieła.

Manicure morski

I oczywiście nie można obejść się bez czerni i bieli w marynistycznym designie. To podstawowe kolory, które będą odpowiednie zawsze i wszędzie.

Na prezentowanych zdjęciach można zobaczyć najmodniejsze trendy w manicure morskim w 2021 roku. Jak widać, ten temat jest bardzo obszerny i zróżnicowany, więc naprawdę jest w czym wybierać. Koniecznie wypróbuj taki manicure tego lata, bo nie ma na to lepszego czasu.

Julia Wisniewski
Julia Wisniewski
Rate author