Minimalistyczny manicure

Masz dość jasnego i bogatego wystroju manicure, zwróć uwagę na styl minimalizmu, który jest modny w 2021 roku. Nagietki wykonane w tym stylu zawsze wyglądają odpowiednio, w połączeniu z dowolnym wizerunkiem i to jest ich duży plus. Lubisz prostotę i powściągliwość? Następnie wybierz projekt, który Ci się podoba.

Manicure minimalizmu: modne pomysły 2021

Projekt w stylu minimalizmu świetnie prezentuje się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach, a także będzie pasował do każdej formy nagietka. Ponadto żadnemu mistrzowi nie będzie trudno wykonać taki projekt, ponieważ jest on prosty do wykonania.

Przede wszystkim do kategorii dyskretnego manicure należy przypisać prostą monochromatyczną powłokę. Cóż może być prostszego od niego? Ale w rzeczywistości lakierowane paznokcie w jednolitym kolorze są korzystne dla obu stron i wyglądają idealnie w każdej sytuacji. Jeśli wykonasz taki manicure, masz dwie opcje – będzie błyszczący lub matowy. Połysk wydaje się jaśniejszy i bardziej intensywny, a matowe wykończenie jest wyrafinowane i kobiece.

Minimalistyczny manicure

 

Do najbardziej udanych opcji projektowych w stylu minimalizmu zaliczamy:

 • Z kropkami . Wzór paznokci w kropki można nazwać ulubionym wielu dziewcząt. Jeśli chcesz zrobić coś bardzo prostego z nagietkami, kropki są idealne. Mogą znajdować się na kilku lub wszystkich paznokciach, a najczęściej lubią być umieszczane w okolicy naskórka.

Minimalistyczny manicure

 • Paski . Regularne linie, cienkie lub szerokie paski, zygzaki i pociągnięcia można nakładać na paznokcie na wiele sposobów. Aby wyglądały jak najciekawiej, lepiej nakładać je czarnym lakierem na tle jakiegoś cielistego odcienia.

Minimalistyczny manicure

Minimalistyczny manicure

 

 • Geometria . Poprawnie, surowo i stylowo – tak można opisać manicure geometryczny. Tutaj możesz narysować trójkąty, kwadraty, romby, a także punkty i paski opisane powyżej. Wygląda bardzo świeżo i młodzieńczo.

Minimalistyczny manicure

 • Francuski . Klasyczny francuski manicure w 2021 roku to uderzający przedstawiciel minimalizmu, który pasuje zarówno do krótkich, jak i długich paznokci. Jest używany do codziennego noszenia, idealnie pasuje do biznesowych i świątecznych stylizacji, to znaczy jest dość wszechstronny.

Minimalistyczny manicure

 

Minimalistyczny manicure

 • Księżycowy . To bardzo bliski krewny kurtki, ponieważ naprawdę mają pewne podobieństwo w technice wykonania. W tym przypadku cały nacisk kładzie się na obszar w pobliżu naskórka. Kolor manicure księżycowego może być dowolny, ale skoro mówimy o minimalizmie, lepiej wybrać jasne, cieliste odcienie.

Minimalistyczny manicure

 • Marmur. Ten nadruk bardzo skutecznie imituje powierzchnię prawdziwego kamienia. Aby uzyskać lakoniczny manicure, użyj subtelnych odcieni lakieru jako tła dla marmurowego nadruku.

Minimalistyczny manicure

Minimalistyczny manicure

Minimalistyczny manicure

 • Z napisami. Bardzo popularną nowością jest ozdabianie nagietków różnymi napisami. Aby wyglądały jak najbardziej dyskretnie, możesz zastosować pojedyncze litery lub krótkie słowa. W takim przypadku wystarczy ozdobić jeden lub dwa paznokcie.

Minimalistyczny manicure

Minimalistyczny manicure

 • Ombre . Bardzo popularna i skuteczna technika, która bardzo pięknie wygląda na paznokciach. Jeśli mówimy o tym w kontekście minimalistycznego designu, to płynne przejścia najlepiej wykonywać w odcieniach nude.

Minimalistyczny manicure

Minimalistyczny manicure

Trendy modowe 2021 roku pozwalają na użycie cyrkonii i błyszczy w lakonicznym manicure. Ale co najważniejsze, powinny być tam obecne w jak najmniejszej liczbie. Na przykład możesz pomalować subtelne i delikatne geometryczne wzory za pomocą brokatowego lakieru. Lepiej jest wziąć cyrkonie o niewielkich rozmiarach. Jeśli jeden lub dwa małe kamienie zdobią Twój paznokieć, będzie on również wyglądał na dość powściągliwy.

Minimalistyczny manicure

Minimalistyczny manicure

Wiosenno-letni minimalizm manicure

Wiosną i latem kobiety bardzo lubią malować na paznokciach jasne kwiaty i różne rośliny. Ale modny w 2021 roku wiosenno-letni manicure w stylu minimalizmu oznacza coś innego. Aby wzór kwiatowy nie był zbyt nachalny, kwiaty, liście i gałązki powinny być małe i bardzo wdzięczne.

Najlepiej, jeśli rysunki znajdują się na jednym lub dwóch paznokciach, a najbardziej idealnym dla nich kształtem są migdały. Do rysunków najlepiej używać czarnych lub białych kolorów. Uwierz mi, taki zgrabny rysunek wygląda o wiele piękniej niż ogromne tulipany czy piwonie, które zajmują całą płytkę paznokcia. To prawdziwy przykład kobiecości i dobrego smaku.

Minimalistyczny manicure

Ciekawostki: Modny wiosenny manicure 2021

Jakie kolory idealnie pasują do stylu minimalizmu

Tworząc manicure w stylu minimalizmu, mistrzowie najczęściej zatrzymują się na palecie kolorów nude. Jest to logiczne, ponieważ wszystkie związane z nią kolory są bardzo powściągliwe, wyrafinowane i niemal stapiają się ze skórą. Odwołamy się do odcieni, które najlepiej wybrać do lakonicznego manicure :

 • beżowy;
 • brzoskwinia;
 • krem;
 • mlekowy;
 • jasnoróżowy;
 • jasny szary.

Ponadto, aby uzyskać dyskretny manicure, możesz wziąć jasne odcienie niektórych jasnych kolorów , na przykład niebieskiego, fioletowego, różowego.

Minimalistyczny manicure

Minimalistyczny manicure

Ciekawostki: Korzystne dni na manicure w kwietniu 2021 roku

Wszystkie wymienione kolory są używane jako podstawa. Rysunki najczęściej nakładane są czarnymi lub białymi lakierami. W ten sposób uzyskuje się niezbędny kontrast i ogólnie manicure wygląda bardzo lakonicznie.

Prezentowane zdjęcia pokazują, jak piękny może być minimalistyczny manicure, który jest bardzo popularny w 2021 roku. Chętnie podzielimy się z Tobą tymi pomysłami i mamy nadzieję, że będą dla Ciebie przydatne.

Julia Wisniewski
Julia Wisniewski
Rate author